مسئول نمایندگی ولی فقیه بسیج نیشابور

مسئول نمایندگی ولی فقیه بسیج نیشابور:

اظهار نظر مطهری درحیطه او نیست

رحیمی، مسئول نمایندگی ولی فقیه بسیج نیشابور درسخنرانی خود دربین دو نماز ظهر و عصر درنمازخانه شهدای نیشابورگفت: نطق علی مطهری درمجلس و به تشنج کشیدن فضای مجلس دل هر فرد انقلابی را جریه دار کرد.

وی با اشاره به آیه ۹ سوره حجرات گفت: هرگاه دو طایفه از مومنین با همدیگر درگیر شدند بین آنها خصومت را برطرف کنید ولی اگر مشاهده شد یکی ازآنها عملکردش به ناحق بوده واصرار به اینکه من برحقم رادارد بر علیه او بشورید و او را سرجایش بنشانید. رحیمی تاکید کرد: ای آقای مطهری! شما باید علیه سران فتنه بشورید نه علیه نیروهای انقلابی؛ درانقلاب یک اصول داریم یک فروع، دررابطه با اصول اظهار نظری اگر می خواهد صورت گیرد حتما باید هماهنگ بانظر مقام معظم رهبری باشد. نسبت به فروعات سلایق مختلف است مسئولین کشور می توانند اظهار نظر نمایند.

وی ادامه داد: دررابطه با فتنه ۸۸ واظهار نظر علی مطهری نسبت به آزادسازی سران فتنه درحیطه کار او نیست چرا که باید شورای عالی امنیت ملی تصمیم بگیرد.

کمبود سرانه تخت بیمارستانی در نیشابور برطرف میشود

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود سرانه تخت بیمارستانی در نیشابور برطرف می‌شود. علی مروی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: کمبودهای حوزه بهداشت و درمان نیشابور و همچنین کمبود سرانه تخت در شهرستان جدی است، دولت قبل برای احداث بیمارستان جدید در نیشابور «چندین سال بودجه مصوب کرد» اما این بودجه اختصاص پیدا نکرد. وی افزود: امیدوارم با رایزنی در کمیسیون تلفیق رقمی را برای این مسئله اختصاص دهیم و اگر از طریق کمیسیون به جایی نرسید تلاش می‌کنیم تا با استفاده از ظرفیت خیران حوزه سلامت رقمی را برای این پروژه اختصاص دهیم.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.