در مراسم غبارروبی مزار شهدای شهرستان در هفته قضاییه یاد شهید نیشابوری حادثه انفجار ۷ تیر گرامی داشته شد

 

54270_origگلزارشهدای نیشابور هم زمان با سومین روز از هفته گرامی داشت قوه قضائیه؛ با حضور معاون استاندار و فرماندار، دادستان، رئیس، قضات وپرسنل دادگستری، اعضای شورای تأمین، تنی چند از اعضای شورای اداری وخانواده های شهدا، غبارروبی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره ۲۳۰۰ شهید شهرستان به ویژه شهید روحانی نیشابوردر حادثه انفجار دفتر حزب جمهوری شهید حسین سعادتی وتبریک هفته قوه قضائیه به کلیه قضات و کارکنان قضایی و کارمندان دادگستری نیشابور اظهار کرد: قوه قضاییه جمهوری اسلامی نقشی بی بدیل در پاسداری از ارزش ها و کرامت انسانی و آزادی های مشروع شهروندان ایفا نموده است.

مظفری کار و تلاش در مسیر عدالت گستری و احقاق حق را خدمتی ارزشمند و فعالیتی الهی دانست چرا که خداوند متعال خود بزرگ دادگر و عادلی است که دادگاه عدلش عالمیان را فرا گرفته است.

نماینده عالی دولت درنیشابور تصریح کرد: امر قضا از موثرترین امور در اسلام است که سلامت و امنیت جامعه را تضمین می کند.

رئیس شورای تأمین شهرستان افزود: بی شک بخش مهمی از امنیت پایدار و همه جانبه شهرستان نیشابور مرهون تلاش های بی شائبه و مستمر این عزیزان است که تعامل، همکاری و هماهنگی با دیگر بخش ها و ممانعت از تضییع حقوق شهروندان و مبارزه جدی با ناهنجاری های اجتماعی و مفاسد خرد و کلان را سرلوحه کار خود قرار داده است.

مظفری اظهار امیدواری کرد: در سال اقتصاد مقاومتی سیستم قضایی شهرستان و استان همچون گذشته حامی و پشتیبان تولید و سرمایه گذاری در جهت توسعه شهرستان و ارتقای رفاه عمومی باشد.

 

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.