ماجرای عشق به نامزدی با وجود بسته شدن

10ماجرای عشق به نامزدی با وجود بسته شدن

دو هفته ی پیش نشریه ای از یک شهری در همین حوالی به دستم رسید. خبر داغ انتخابات شورای شهرشان بود. باحال بود! خلاصه ای از آن را اینجا می آورم:

… سپس آقای هاشم سودمند با اعلام این که می دانم از قبل بسته شده ولی احساس وظیفه می کنم خودش را کاندیدای ریاست شورا کرد و رای نیاورد. بعد با اعلام این که می دانم بسته شده نامزد کمیسیون آرامستان ها شد و رای نیاورد. سپس گفت بسته شده و نامزد ورزش و جوانان شد و رای نیاورد. بعد بسته را برداشت و نامزد گردگیری صندلی های صحن علنی شد و رای نیاورد. بعد بست… . البته اگر فکر می کنید ایشان از رو رفته است سخت در اشتباهید. بلافاصله در نشریه اش برای آقای فرماندار شهرشان نوشته تا مبارزه هست ما هستیم. البته چون در همان نشریه نوشته است که کمربند مشکی دان ۲ سبک «رو چون استون لگاو قزوین» دارد باید حرف ایشان را جدی گرفت. راستی گفتیم جدی یاد شورای شهر خودمان افتادیم. چقدر عشق به خدمت داشت که استعفا داد اما باز پست معاونت عباس آقا را پذیرفت. آی بمیرم برای این همه فداکاری.

خودنمایی با ارث پدر

این آقای شهردار هم خیلی انگار احساس خوش تیپی می کند. رفته و مهمان یک برنامه تلویزیونی شده. چشم عالم را به تماشای تمثالش روشن نموده. خب اگر خرج نداشته به ما چه. اما وقتی می بینی در یک نشریه ی محلی که لابد کلی هم پول آگهی داده مثلا به قصد نمایش دادن خدماتی که کرده عکس خوش تیپ خودش را وسط صفحه گذاشته و بعد خدمات موردنظر را انگار از جیب ابوی محترم خرج کرده دور تا دور خودش چیده است یک کمی آمپرت بالا می زند. عزیزم! عباس آقا! عباس جونم! نکن این کاراتو. خوبیت نداره. از ما گفتن.

توقف دوبل موقت با سرنشین

اما عباس آقا رو بی خیال. ما به عنوان مدیر محترم ستون آزاد در همه ی زمینه ها راهکار می دهیم. مفت و مجانی. عکسمان را هم نمی دهیم چاپ کنند و با پول های مردم پُز نمی دهیم. الان هم برای رفع مشکل اعصاب خردکن ترافیک به آقایان ماموران پلیس راهکاری می دهیم که اگر اجرا کنند خیلی تاثیرگذار خواهد بود و آن هم جریمه ی فوری خودروهایی است که «توقف دوبل موقت با راننده» می کنند. ینی وسط ترافیک خیابان اصلی شهر می بینی یک آقای راننده دوبل ایستاده و اهل منزل را فرستاده یک خرید کوچولوی ۴۵ دقیقه ای بکنند. هیچ هم به فکر ده ها اتومبیلی نیست که پشت سرش صف کشیده و مجبورند راه خود را کج کنند و ترافیکی سنگین ایجاد شود. آن وقت اگر هم گشت راهنمایی برسد تنها یک تذکر شفاهی می دهد و آقای راننده حرکت می کند و ده متر جلوتر دوباره می ایستد. آقای راهنمایی و رانندگی! فصل مدرسه ها رسید! شما بیا یک ماه همین کار را سفت و سخت بگیر و هر توقف دوبل موقت با سرنشینی را بلافاصله جریمه کن اساسی. بعد ببین چقدر تاثیرگذار خواهد بود. امان از توقف دوبل موقت با سرنشین. فغان از توقف دوبل موقت باسرنشین.

دیگ

بعضی دوستان پیام داده بودند که این میم فریمن در عکس دسته جمعی خیام نامه کجا بود؟ عرض کنم بنده پای دیگ بودم. بله! در راستای اقتصاد مقاومتی غذا از بیرون نگرفتیم و خودمان پختیم. خب نمی شد که دیگ را رها کرد آمد عکس یادگاری گرفت. چه غذایی هم شد! جای شما خالی. مجلسی چیزی داشتین تعارف نکنین ها!

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.