قهرمانان فوتبال نیشابور مشخص شدند

21جمعه هفته ای که گذشت، لیگ پر حرارت فوتبال نیشابور در دسته برتر به ایستگاه پایانی خود رسید تا تیم فوتبال رئیسی قهرمانی از پیش تثبیت شده اش را در هفته پایانی جشن بگیرد.

روز جمعه چهارم دی ماه استادیوم پیر تختی شاهد انجام ۳بازی میان تیم های لیگ برتر بود تا پرونده بازی های جوانان پابه توپ همشهری به کار خود در سال ۹۴  پایان دهد. چهره تیمهای اول تا سوم فصل گرم دیگری از فوتبال کهن شهر، در روزهای سرد سال مشخص شود.

در هفته آخر تیم رئیسی به علت مشکلاتی که داشت و از سویی مسجل بودن قهرمانی اش در مقابل تیم خیام بتن حاضر نشد تا علی رغم ۳ بر ۰ بازنده اعلام شدن، با ۲۱ امتیاز قهرمان لیگ برتر شود.

خیام بتنی ها از رقیب خود سه امتیاز این دیدار را گرفتند تا با ۲۰ امتیاز نایب قهرمان بازیهای لیگ برتر شده و برای گرفتن جایگاه نخست تنها در حسرت یک امتیاز بمانند.

تیم اگزوزخودرو هم با تمام تلاشی که برای بردن استقلال باغشن کرد به نتیجه مساوی ۱-۱ رسید و به مقام سوم این دوره از بازی ها رضایت داد.

دسته یک نیشابور هم پایان یافت

از مسابقات فوتبال دسته یکم هم هفته قبل دو بازی برگزار شد که ابتدا قهرمان این دوره از مسابقات به مصاف تیم گلشن رفت.  قهرمان اما بر خلاف پیش بینی ها نتیجه را به تیم گلشن واگذار کرد تا هم اولین و آخرین شکست خود را رقم بزند و هم بار دیگر اثبات شود که تیم خوب گلشن، در ابتدای فصل با از دست دادن امتیازات و دیر راه افتادن موتور بازیکنان ش، می توانست رده ای بهتر از چهارم در جدول داشته باشد. چرا که این اولین شکست تیم خوب ملی پوشان  بود.

اگر چه بازی پایانی با نتیجه ۳٫ ۱ به سود گلشن تمام شد،  وتیم گلشن با مربیگری محمد سکاکی به مقام چهارم مسابقات دسته یکم دست یافت.

در دیگر بازی باقیمانده از دسته یکم تیم شیروان سوله. که قبل از این بازی سقوطش به دسته پایین تر مسجل شده بود به مصاف تیم زمرد بتن رفت که با نتیجه ۷ بر ۳ بازنده این دیدار شد

تیم زمردبتن که با مربیگری احمد معتمدی، پسر  خوب فوتبال نیشابور،  رهبری می شد،  در جایگاه سوم ایستاد.

با انجام این دو بازی پرونده فوتبال دسته یکم بسته شد تا تیم های سیاه جامگان وشیروان سوله به دسته دوم سقوط کرده و دو تیم ملی پوشان وشهرک امام با شایستگی به لیگ برتر راه یابند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.