قدرت نمایی تلگرامی ۷ گنده لات نیشابوری پایان یافت

مدیر کانال لات و لوت ها روزانه تا ۲۰۰ هزارتومان درآمد داشت

۷ نفر از اراذل و اوباش سابقه دار شهرستان که در فضای مجازی اقدام به خودنمایی و ایجاد رعب و وحشت عمومی نموده بودند دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی نیشابور با اعلام این خبر به «خیام نامه» گفت: در پی گزارش مردمی مبنی براین که تعدادی از اراذل و اوباشان شهرستان با پخش تصاویر خود در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام ،تلگرام و… باعث رعب و وحشت روحی و روانی برای شهروندان شده اند، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ آقا بیگی در تشریح جزییات بیش تر این خبر اضافه کرد: تحقیقات اولیه تیم عملیات پلیس امنیت عمومی شهرستان نشان می داد که ۷ نفر از اراذل سابقه دار با گذاشتن تصاویر خود در کانال «لات و لوت و مشتی ها» در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، تلگرام و… با قدرت نمایی خود علاوه بر ناامنی روانی باعث جذب پول و درآمد برای مدیر شبکه شده بودند.

به گفته رییس پلیس، تیم های عملیاتی پلیس امنیت عمومی پس از تحقیقات میدانی پاتوق این افراد را شناسایی و با اطمینان از حضور اراذل و اوباشان در محل با هماهنگی مقام قضایی وارد عمل شدند.

پلیس نیشابور در این عملیات ضربتی آنان را که همگی دارای سوابق متعددی در زمینه شرارت، چاقوکشی، نزاع جمعی و… بودند دستگیر کرد.

به گفته آقابیگی ماموران در ادامه اقدامات اطلاعاتی خود به سرنخ های تازه ای رسیدند از جمله این که مدیر شبکه «lat_o_lot» درنیشابور ساکن است و با راه اندازی این شبکه و پخش تصاویر اراذل روزانه مبالغ هنگفتی درآمد جذب می کرد.

با شناسایی یکی از مدیران کانال، وی نیز پس از هماهنگی های قانونی در یک اقدام ضربتی دستگیر و در مواجهه با ادله و مستندات پلیس اظهار داشت: به عنوان ادمین شبکه دارای ۲۴۰ هزار عضو می باشم و با درج شماره کارت عابر بانک خود در داخل شبکه روزانه مبلغ ۷۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان وجه جهت درج تبلیغ در کانال مورد نظر به حسابم واریز می شده است.

متهمان که همگی بین ۲۵ تا ۳۷ سال سن داشتند پس از بازجویی های تکمیلی با تشکیل پرونده راهی دادسرا شدند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.