فرمانده سپاه استان: مردم اگر فقط رفاه می‌خواستند، انقلاب نمی‌کردند

 

4_215فرمانده سپاه امام رضا(ع) در صبحگاه مشترک رزمایش گردان‌های الی بیت‌المقدس و کوثر بسیج نیشابور در اردوگاه کشوری شهید رجایی گفت: نگرانی ما این است که کسانی می‌خواهند نگاه غیرانقلابی را با گفتمان لوکس در جامعه گسترش و مردم ما را تحت تأثیر قرار دهند، باید در برابر این گروه ایستاد.

سردار نظری در اجتماع بسیجیان که با حضور فرمانده بسیج شهرستان و اعضای شورای تأمین نیشابور برگزار شد، اظهار کرد: هشت سال به این کشور با تمام قوا حمله کردند و جواب دندان‌شکنی دریافت کردند و این آمادگی شما که تا این لحظه حفظ‌ شده است باعث می‌شود که دشمن جرأت فکر کردن برای حمله به این آب‌وخاک را نداشته باشد.

وی با تأکید بر وظیفه‌شناس بودن در فعالیت‌ها، تصریح کرد: شهید قاجاریان بعد از عمری تلاش و مجاهدت از پای ننشست و در نقطه‌ای که احساس کرد وظیفه‌ای بر گردن دارد حاضر شد و نقش اساسی خود را نشان داد.

وی گفت: مبادا همان‌طور که رهبر معظم انقلاب بارها تأکید کرده‌اند تفکر انقلابی ما دستخوش بازی برخی بازیگران داخلی قرار بگیرد.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی تأکید کرد: درعین‌حالی که مسئولین باید به مسائل زندگی مردم رسیدگی کنند باید به زندگی عزتمندانه، مستقل و حفظ شأن مردم در مقابل دشمنان نیز بیاندیشند و نگذارند مردم ذلیل شوند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: مردم اگر رفاه بدون عزت را می‌خواستند که دیگر انقلاب نمی‌کردند و مسئولین باید تلاش‌های دنیای خود را با نگاه آخرت محوری و کسب عزت برای کشور داشته باشند.

یعقوبعلی نظری افزود: اگر در برابر ظلم نایستیم این ظلم دامان خودمان را خواهد گرفت. حضور نیروهای مدافع حرم در سوریه به خاطر ایستادگی در برابر آمریکا و دست‌نشانده‌های آنها در منطقه است.

این فرمانده سپاه خاطرنشان کرد: نگرانی ما این است که کسانی می‌خواهند نگاه غیرانقلابی را با گفتمان لوکس در جامعه گسترش و مردم ما را تحت تأثیر قرار دهند و باید در برابر این گروه ایستاد.

گفتنی است دو هزار و ۵۰۰ ‌بسیجی در قالب ۹ گردان بیت‌المقدس، یک گردان کوثر و چهار گردان امنیتی در این رزمایش دو روزه شرکت کرده‌اند. به گفته سید علی‌اکبر حسینی، فرمانده بسیج نیشابور فقط دو درصد از بسیجیان نیشابوری برای حضور در این رزمایش دعوت‌شده‌اند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.