فرماندار نیشابور از مردم تشکر کرد

ContentImages_81460معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان از مردم نیشابور، به خاطر شرکت گسترده در انتخابات پنجمین  دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخابات طی پیامی  تقدیر وتشکر کرد.

غلامحسین مظفری در این پیام، حضور پرشور مردم در صحنه حماسی روز جمعه ۷ اسفند ماه، آزمون خیره کننده ای نامیده شده که چهره ی مصمم و پر امید ایران اسلامی را در معرض نگاه دوستان و دشمنان نهاد که مصداق واقعی حماسه سیاسی بود و برگ زرین دیگری بر پشتوانه مستحکم نظام اسلامی شد.

فرماندار در این پیام حضور عظیم مردم نیشابور را پاسخ هوشمندانه و قاطعی دانسته که ملت ایران به دسیسه های دشمنان داد و نقشه های آنان رابرای ایجاد محیط یأس آلود و نهایتاً فاصله انداختن میان مردم و نظام اسلامی تا مدت ها خنثی کرد.

مظفری در این پیام با اعلام پایان انتخابات و نتایج آن افزود: تشکرات صمیمانه خود را نثار شما مردم رشید و هوشیار کرده و خطاب به مردم شهرستان نوشته است: با حضور بی سابقه خود در انتخابات، همه ی تلاش خباثت آلود دشمنان را خنثی کردید و به همه دنیا فهماندید که ملت ایران همچنان زنده و هوشیار و در صحنه و آماده دفاع از دستاوردهای عظیم چندین ساله خود و پاسداری ازحاصل خون شهداست.

وی با اعلام این که  بر طبق گزارش های مؤثق، انتخابات در سراسر شهرستان با سلامت و اتقان انجام شده و اطمینان به نتایج آن حاصل است، به دونماینده شریف و محترم منتخب مردم، تبریک گفته و افزوده است: تأکید می نمایم که هیجان و التهاب روزها و هفته های رقابت، باید جای خود را به همکاری و رفاقت داده و طرفداران نامزدهای رقیب در آزمون بردباری و متانت و دانایی نیز جایگاه شایسته ی خود را به  دست آورند و هیچ احساسی، چه شادمانی و چه ناشادمانی، نباید کسی را به رفتار و گفتاری دور از شأنِ خردمندی و فرزانگی وادار کندکه بایستی  به آنان کمک و با آنان همکاری صمیمانه کنند تا دست در دست یکدیگر قطارتوسعه و پیشرفت وآبادانی ابرشهرنیشابور واین تمدن شکوه ایران زمین را باسرعت هرچه تمامتر پیش برانیم چرا که اینک هنگامه کار است واقدام واین فرصتی بس ارزشمند است که لازم است از آن بیشترین بهره را برد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور، در بخشی از پیام خود،  به شکل ویژه از اطلاع رسانی ستادی و نیز خبرنگاران سپاس گزاری نمودو  افزود: فرهیختگان رسانه ای که شور انتخابات را رهین تلاش هنرمندانه و مبتکرانه ی خود ساختند،  راوی صادق و صریح گرایش ها، اندیشه ها و هدف های نامزدان انتخابات شدند.

وی ادامه داد: از همه شخصیت های محترمی که پای در این میدان نهاده و با تلاش خستگی ناپذیر خود، صحنه ی مسابقه ای شور انگیز را آفریدند،  تشکری به سزا و بلیغ  کنم و آنان را باز هم به نقش آفرینی در عرصه های گوناگون انقلاب و نظام اسلامی فرا بخوانم.

مظفری با تقدیر از مردم، که به رهبر فرزانه خود لبیک گفته اند، افزود: از تمامی اعضای اجرایی شعب اخذ رأی، اعضای هیأت نظارت، اجرایی، بازرسی وهمه دست اندرکاران و برگزار کنندگان انتخابات و همه دستگاه های همکار آنان، صمیمانه تشکر کرده، قبول حضرت احدیت و پاداش وافر الهی را برای آنان مسئلت می نمایم.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.