فرماندار نیشابور: قلم خبرنگاران نیشابور در خدمت آبادی شهر و دیارشان بوده است

 

1معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان  در پیامی فرارسیدن ۱۷مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران همشهری تبریک گفت و  خاطرنشان ساخت: بدون وجود مطبوعات آزاد و مستقل، مردم سالاری حقیقی تحقق نخواهد یافت.

مظفری در این پیام با بیان این که  دولت یازدهم، اعتماد و ارتباط  دو سویه با رسانه ها را مشی خود قرار داده است افزود: از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در عمل به رسالت اهل قلم، به ویژه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت‌های انجام شده و یا در حال انجام دولت تدبیر و امید و خدمات نظام به نحو مناسب به جامعه و بالعکس، انعکاس نظرات و خواسته های مردم به مسئولان قدردانی می کنم.

در پیام فرماندار نیشابور آمده است:  خبرنگاران وجدان بیدار جامعه جهانی، مورخان و  تصویرگران زمان خویش اند، زیرا همواره در عمق جامعه حضور دارند و بخشی از سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های مسئولانه و شبانه روزی ایشان است.

در پیام فرماندار نیشابور تاکید شده است که: خبرنگار موفق با پایبندی به اصل صداقت و امانت داری؛ پای درراه انتقاد گذاشته وآن را به شکلی صحیح تعریف می کند تا از خلط آن با مواردی مثل گفتار توهین آمیز که تناسبی با شان خبرنگار ندارد، پرهیز شودو به موازات انعکاس نقایص به تشریح خدمات انجام شده نیز توجه  می نماید زیرا افتخار این خدمات نه از آن شخص یا گروهی خاص بلکه متعلق به نظام و ملت ایران است.

مظفری خبرنگاران را طلایه داران راستین خدمت به نظام دانسته و افزود: خبرنگاران همواره سعی بر آن داشته‌اند که با تلاش وافر، جهان خبری و اطلاع رسانی را با هاله‌ای از قداست در هم آمیزند، تا آنچه را که عرضه می‌دارند توام با  ارزش های الهی باشد.

وی در این پیام ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران ، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ جامعه اطلاع رسانی شهرستان،که مصادف با ایام جشن وسرور دهه کرامت می باشد از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در عمل به رسالت اهل قلم، به ویژه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت‌های انجام شده و یا در حال انجام دولت تدبیر و امید و خدمات نظام به نحو مناسب به جامعه و بالعکس، انعکاس نظرات و خواسته های مردم به مسئولان قدردانی کرده است.

غلامحسین مظفری ابراز امیدواری کرد که خبرنگاران، این عزیزان  پر تلاش، کم توقع ، وارسته و توانمند هماره و کما فی السابق قلم را در خدمت اطلاع رسانی سازنده و شکوفایی جامعه و آبادسازی شهر و دیار، اتحاد و همدلی جامعه قرار داده و در مسیر پر رمز و راز خبری و اطلاع رسانی جهت شکوفایی جامعه و آبادسازی شهر و دیار بکوشند و حرمت قلم را که شکوهمند و والاست، والا دارند و با همتی سترگ و عزمی شگفت پوینده راه شهید صارمی و همه خبرنگاران تعهد باور ایران عزیز اسلامی باشند .

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.