فرماندار نیشابور خبر داد: تصویب «بنیاد توسعه نیشابور» در شورای برنامه ریزی استان

معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور به همراه شهردار و رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان در پنجمین نشست هم اندیشی تخصصی فرمانداران، شهرداران و روسای میراث فرهنگی ۱۴شهر نمونه گردشگری کشورکه در شهرستان میبد استان یزد برگزارگردید شرکت نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نیشابور؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان درحاشیه این  نشست از تصویب بنیاد توسعه نیشابور در شورای برنامه ریزی استان خراسان رضوی خبر داد.

مظفری تأکید کرد: دراین راستا لازم است اولین مصوبه شورای گردشگری استان در خصوص ردیف اعتباری ویژه برای ۱۴ شهر نمونه گردشگری کشور اختصاص یابد.

نماینده عالی دولت در نیشابورگفت: انتظار می رود تفاهم نامه ای با صدا و سیما در خصوص شهرهای گردشگری داشته باشیم و ظرفیت ها و پتانسیل های آنها به صورت رایگان از طریق صدا و سیما معرفی شوند.

فرماندار ویژه نیشابور با ضروری دانستن توجه ویژه به شهرهای نمونه گردشگری تصریح کرد: باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا بانک ها تسهیلات خاصی را جهت شهرهای گردشگری اختصاص دهند.

وی با اشاره به موضوع  آموزش ومهم برشمردن آن خاطرنشان ساخت: آموزش باید در حوزه ی گردشگری با قدرت پیگیری شود و یادگیری زبان انگلیسی برای پرسنل مجموعه های گردشگری الزامی گردد .

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.