فرماندار در بازدید از پروژه های شهرداری: ورودی های شهر در شان یک روستا نیست چه رسد به نیشابور

 

مظفریمعاون استاندار و فرماندار نیشابور در بازدید از پروژه های شهرداری در سطح شهر ضمن ابراز رضایت نسبی از پروژه ها، اظهار داشت: تلاش من این است همه مسولین متحد کنار هم و با هم برای کار اجرایی در نیشابور تلاش کنیم.

مظفری  با انتقاد از معضل دیرینه نابه سامانی و عدم توجه به زیباسازی های ورودی شهر افزود: ورودی های شهر در شان یک روستا نیست چه رسد به نیشابور.

وی بر نقش ورودی شهر در جذب مسافران و گردشگران و بالابردن منزلت شهر در دید عموم تا کید کرد و خطاب به شورای شهر و شهرداری افزود: طراحی و ساخت یک دروازه ورودی برای شهر که معرف نیشابور باشد را در دستور کار قرار دهید، ما هم حمایت می کنیم.

فرماندار با تاکید دوباره بر موضوع راه اندازی شهرداری منطقه تاریخی، با تاکید بر این که ایجاد شهرداری بافت تاریخی می تواند نقش به سزایی در جذب اعتبارات و منابع و نیز ساماندهی مدیریت شهری بر مبنای هویت تاریخی و فرهنگی نیشابور داشته یاشد، توصیه کرد: اگر شهرداری منطقه تاریخی نیشابور هر چه سریع تر راه انذدازی گردد، اتفاقات خوبی را در شهر شاهد خواهیم بود و مردم و بافت تاریخی نیشابور ثمرات آن را به طور ملموس خواهند چشید.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.