فرماندار در تجلیل از کارگران نمونه شهرستان : از تمام ظرفیت ها برای حل معضل بی کاری استفاده می کنیم

 

25باقر صدیقی- هم زمان با روز کارگر وبا حضور معاون استاندارو فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان نیشابور، از ۲۸ کارگرنمونه شهرستان تجلیل و ۵ کارآفرین برتر واحد های تولیدی نیز معرفی شدند.

معاون استانداروفرماندار ویژه نیشابور در آئین تجلیل از کارگران نمونه و معرفی کارآفرینان برتر شهرستان که با حضور صنعتگران، مدیران واحدهای تولیدی، اعضای خانه کارگر، شوراهای کار و کارگری درمحل فرهنگسرای وکیلی برگزار گردید، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع کارگران و صنعتگران و تبریک فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر، اظهار کرد: کارگران و صنعتگران بازوان توانمند حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند.

غلامحسین مظفری پیشرفت‌های حاصل در مسیر زندگی را نشات گرفته از رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه ‌ورزی این قشر زحمت کش جامعه دانست وافزود: درهر جامعه‌ای که از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران بهتر استفاده شود توسعه و پیشرفت رونقی دو چندان خواهد یافت.

وی افزود: صنعت گران، تولیدکنندگان و کارگران زحمت کش با تحمل سختی کارخود و کسب درآمدی حلال که پشتیبان خانواده شان هستند، مایه افتخار و سربلندی می باشند.

نماینده عالی دولت در نیشابور خاطرنشان کرد: امروز علی رغم تمام تهاجم ها و تحریم های دشمن، نیروی کار ایرانی در سنگر کار و تولید، با تعهد، شور و اخلاص مثال زدنی برخواسته از غیرت ملی و اعتقاد دینی خود توانسته است  نقش موثری را در روند توسعه ملی و نیل به خودکفایی اقتصادی کشور ایفا نماید.

رئیس کمیسیون کار و کارگری نیشابور رمز پیشرفت و توسعه پایدار و تامین سلامت فکری و پویایی جامعه را در گرو بها دادن به کار و تلاش و به کار گیری استعدادها و اندیشه های خلاق برشمرد وتصریح کرد: جوانان ایران در عرصه های مختلف کار و سازندگی، افتخارات عظیم و ارزشمندی را به بار رسانده اند که  بی شک بخش وسیعی از آن، مرهون کوشش و تلاش، مقاومت و پایداری، قناعت و هوشمندی کارگران متعهدی است که با تلاش بی وقفه و شبانه روزی، مسیر تعالی هر چه بیشتر میهن عزیز اسلامی را هموار می نمایند.

وی با اشاره به مشکلات رکود وسختی شرایط تولید ومعضلات بوجود آمده ناشی از بیکاری جوانان در جامعه ادامه داد: یکی از مشکلات عمده این روزها بیکاری جوانان است که باعث نگرانی وآسیب های اجتماعی می شود لذا ما در کنار صنعت گران تمام تلاش خود را می کنیم تا مشکل  به صورت جدی برطرف شود وهدف ونیت ما حل مشکلات است.

فرماندار افزود: دراین زمان که صنعت دچار رکود وسختی  فراوان است درحوزه اقتصاد این اطمینان را می دهیم از تمام فرصت ها استفاده کنیم وبه دنبال حل مشکلات هستیم.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.