فرصتی برای سازندگان فیلم کوتاه در نیشابور

سیدباقرمیرعلمدار- به منظور  شناسایی وحمایت از استعدادهای جوان در حوزه فیلم کوتاه، انجمن سینمای جوان  نیشابور، از هنرمندان این رشته دعوت کرد تا  طرح ها و فیلمنامه های خود را به انجمن ارایه نمایند.

مسئول انجمن سینمای جوان نیشابور اظهار کرد: موضوع آثار ارائه شده آزاد است اما طرح های مرتبط با فرهنگ، آیین، آداب، سبک زندگی ایرانی اسلامی، موضوعات بومی-محلی و محیط زیست دارای  اولویت اند.

مسعود سلیمانی سپهر افزود: ارایه طرح و فیلمنامه جهت حمایت مالی، باید درحوزه داستانی، تجربه گرا، مستندو  یا انمیشن باشد. 

سلیمانی سپهر  درباره چگونگی ارایه آثار هم گفت: طرح و فیلمنامه ارایه شده بایدتایپ شده و زمان فیلم حداکثر ۲۰ دقیقه باشد تا جهت بررسی در شورای تولید دفتر انجمن سینمای جوان متشکل از سه نفر از فیلمسازان ومدرسین بررسی شود.

وی عنوان کرد: پس از بررسی و تصویب طرح در بازده زمانی یک هفته و عقد قرارداد،  قسط اول کمک هزینه پرداخت به فیلم‌های منتخب پرداخت می شود و  صدور مجوز و هماهنگی با ادارات وسازمان های مرتبط به عهده انجمن سینمای جوان است.

سلیمانی سپهر تاکیدکرد: سقف حمایتی از آثار حداکثر ۳۰ میلیون ریال بوده و انجمن صرفا نقش حمایت کننده را به عنوان تهیه کننده ی مشترک خواهد داشت و کارگردان نیز مجوز شرکت در جشنواره ها، مسابقات و… را  دارد .

مهلت ارسال آثار حداکثر  تا ۲۵ مهر۹۷ است و علاقه مندان می توانند همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۳  صبح و ۱۵ الی ۱۹عصر به انجمن سینمای جوانان ایران (دفتر نیشابو) واقع در  مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد مراجعه و یا با  تلفن ۴۲۲۲۸۹۰۰  تماس  حاصل کنند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.