شلیک پلیس نیشابور به یک شرور حرفه ای

5555پلیس شهرستان نیشابور شرور حرفه ای را هنگام حمله ور شدن به یک شهروند با شلیک گلوله زمین گیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور در تشریح این خبر گفت : در پی دریافت گزارش هایی مبنی برشرارت و درگیری و ضرب و جرح توسط فردی شرور در چند نقطه از شهر نیشابور تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی دستگیری او را در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ حسینی افزود: این شرور خطرناک با اقدامات مجرمانه متعددی نظیر نزاع و درگیری ، ضرب و شتم، زورگیری، عربده کشی، قدرت نمائی، حمل و نگهداری سلاح گرم، ایجاد رعب و وحشت باعث اخلال در نظم عمومی و آسایش شهروندان در محل های فوق شده بود.

در ادامه تحقیقات تیم ویژه پلیس امنیت عمومی، موفق شد اطلاعات دقیقی از موقعیت و مخفیگاه های متهم به دست آورند اما این شرور خطرناک با علم به تحت تعقیب بودنش از سوی دستگاه های قضایی و انتظامی، همواره مخفیگاه های خود را تغییر می داد.

سرانجام پس از تحقیقات گسترده پلیسی با انجام یک سری کار اطلاعاتی مخفیگاه متهم شناسایی و هفته گذشته در یک اقدام ضربتی تیمی پلیس امنیت عمومی وارد عمل شدند. اما متهم با مشاهده ماموران بدون توجه به دستور ایست پلیس از محل متواری شد.

در ادامه عملیات تعقیب و گریز؛ متهم با تهدید سلاح سرد وارد منزل یکی از شهروندان می شود که در هنگام دستگیری با چاقو به سمت صاحبخانه و ماموران حمله ور می شود که با شلیک گلوله پلیس زمین گیر می شود.

سرهنگ حسینی با بیان اینکه متهم ۲۹ ساله به دادسرا معرفی شد، خاطر نشان کرد: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم ، امنیت تلاش خواهد کرد و اجازه نخواهد داد مجرمان با اقدامات غیر قانونی، موجبات برهم زدن نظم عمومی شوند و مردم نیز می توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۰به پلیس اطلاع تا اقدامات قانونی صورت پذیرد.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.