شلیک مرگبار در خیابان کمال الملک

شلیک مرگبار در خیابان کمال الملک

دو نفر به ضرب گلوله کشته شدند

در یک درگیری در منزلی مسکونی در خیابان کمال الملک، که با شلیک های مرگبار یکی ازطرف های درگیر در نزاع پایان یافت، دو نفر کشته شدند.

چهارشنبه شب گذشته (ششم اسفندماه) ساعت حدود ۱۰ شب، همسایگان خیابان کمال الملک و عابران در پی شنیدن صدای شلیک گلوله و مشاهده فردی که با جراحت و خونریزی شدید خود را از داخل یک خانه مسکونی به پیاده رو کنار خیابان رسانده بود و در همان جا بر زمین افتاده بود، با پلیس تماس گرفتند. صدای آژیر خودروهای پلیس و آمبولانس اورژانس در محل، خبر از وقوع حادثه ای هولناک می داد.

به گزارش خبرنگار ما که در دقایق اولیه در محل درگیری حضور یافته بود، در نتیجه ورود ماموران به منزل مذکور، جسد فرد دیگری با نام محسن ب. حدودا ۵۰ ساله نیز، در محل حادثه کشف و دو نفر دیگر حاضر در منزل، که قصد ترک محل را داشتند دستگیر شدند. در بررسی های صورت گرفته با حضور بازپرس کشیک، مشخص گردید که محسن، که مستاجر و ساکن اصلی خانه بود، در داخل منزل و بر اثر اصابت گلوله به ناحیه سر از پای درآمده است.

مجروح این حادثه نیز، که با خونریزی شدید به بیمارستان منتقل شد، صبح روز پنج شنبه در بیمارستان درگذشت.

رییس پلیس شهرستان در گفت و گو با خبرنگار خیام نامه ضمن تایید وقوع نزاع چهارشنبه شب در محل یک باب منزل مسکونی در خیابان کمال الملک از کشته شدن دو تن از افراد درگیر بر اثر اصابت گلوله خبر داد.

به گفته سرهنگ حسینی، در پی اعلام وقوع تیراندازی در یک منزل مسکونی به مرکز فوریت های پلیسی، با توجه به حساسیت موضوع ماموران به سرعت خود را به محل رساندند و حتی دو نفر از افرادی که قصد خروج از محل حادثه را داشتند، پیش از آن که بتوانند محل را ترک کنند دستگیر کردند.

پیگیری های تکمیلی خبرنگار ما حکایت از آن دارد که در شب درگیری، محسن ب. حدودا ۵۰ ساله، که حدود سه ماه قبل این منزل را با عنوان این که متاهل است، برای خانواده اش اجاره کرده بود، به اتفاق سه تن از همکاران ش در محل حادثه حضور داشته و مشغول گفت و گو بوده که در این اثنا با شریکش درگیری لفظی پیدا می کند. به دنبال بالاگرفتن مشاجره میان دو نفر، محسن ناگهان با بیرون کشیدن اسلحه کمری، مبادرت به شلیک به سوی مقتول می نماید و در پی آن گلوله ای نیز به قصد خود کشی به سر خود شلیک می کند و به زندگی اش خاتمه می دهد. دوست مجروح شده ی وی نیز که هنوز قدرت حرکت داشته خود را به خیابان می رساند و با تماس مردمی و حضور پلیس به بیمارستان منتقل می شود. اما روز بعد در بیمارستان به علت شدت جراحت فوت می کند.

گفتنی است، قاتل که خود نیز در صحنه جنایت کشته شده است، علی رغم اظهارات اولیه اش در زمان عقد قرارداد مبنی بر این که متاهل است، در این منزل به تنهایی زندگی می کرده و اغلب اوقات دوستان وی به آنجا رفت و آمد می کرده اند، اما موارد مشکوکی از رفتار آن ها نقل نشده است.

بازجویی ها از دو فرد دستگیر شده به عنوان مهم ترین سرنخ های کشف راز این جنایت و پی بردن به انگیزه های اصلی درگیری، ادامه دارد.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.