سه عزل و انتصاب مهم در شهرداری نیشابور , مسلمی حکم دو معاون و یک شهردار جدید منطقه را صادر کرد

 

zdfdgfشهردار نیشابور در احکام جداگانه ای دو معاون اداری-مالی و خدمات شهری و نیز شهردار تازه منطقه ۲ شهر نیشابور را صادر کرد و به این ترتیب تغییراتی جدی در فضای مدیریتی شهرداری را کلید زد.

هادی مسلمی که در دوره سه ماهه سرپرستی خود دست به عصا و با کم ترین تغییرات ممکن شهرداری را اداره می کرد، با قطعی شدن حکم انتصاب خود، فرصت تغییرات مدیریتی و تصمیم گیری برای چینش تیم مدیریتی خود را یافته است.

بر اساس گزارش رسیده به خیام نامه، در آخرین ساعات کاری هفته گذشته و پیش از ظهر روز پنج شنبه ۱۵ مهرماه، مسلمی پای شش برگه را امضا کرد که هر کدام پیامی متفاوت در دل خود داشت.

بر اساس احکام صادره توسط شهردار، علی مختاری به سمت معاون اداری- مالی شهرداری منصوب  شد تا به جای محمدحسین قدمیاری شود که در آخرین هفته های حضور شهردار پیشین عهده دار این سمت شده بود.

همچنین در حکم دیگر مسلمی، محمدعلی سیرجانی به عنوان معاون جدید خدمات شهری منصوب شد. سیرجانی جایگزین حبیب اله بتویی شد که از همراهان و نخستین منصوبان سیدعباس حسینی، شهردار معزول بود.

ساختمان شهرداری منطقه ۲ در خیابان شهید جعفری (راه آهن) مقصد سومین نامه انتصاب مسلمی بود. به این ترتیب به جای هادی شریعتی، از روز شنبه، علی نجفی در اتاق شهردار منطقه ۲ مستقر می شود.

گفتنی است بتویی با کنار گذاشته شدن از معاونت به سمت مدیر پایانه های شهری و روستایی منصوب گردید و هادی شریعتی هم پس از برکناری از شهرداری منطقه ۲،  حکم مدیریت برنامه ریزی شهرداری را دریافت کرد و سرانجام، قدمیاری از معاونت اداری-مالی رهسپار دفتر جذب مشارکت های مردمی شهرداری گردید.

به این ترتیب به نظر می رسد مسلمی قصد دارد تا با تغییرات در بدنه مدیریتی شهرداری، تیم مدیریتی خود را تازه کرده و علی رغم حمایت برخی شورائیان از تیم شهردار پیشین، کادر عالی ستادی خود را منسجم تر و همراه تر سازد.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.