سارق حرفه‌ای داخل خودروها پس از ۵۹ فقره سرقت دستگیر شد

پلیس شهرستان سارقی حرفه‌ای را دستگیر کرده که پیش از دستگیری ۵۹ خودرو را مورد دستبرد قرار داده و از داخل آن ها سرقت کرده بود.

سرهنگ حسین بیات‌مختاری به خبرنگاران گفت: در پی گزارش چند فقره سرقت اشیاء قیمتی و وجوه نقد از داخل خودرو در محدوده اماکن گردشگری شهر نیشابور پلیس آگاهی نیشابور با بررسی جغرافیای زمانی و مکانی سرقت‌ها تحقیقات میدانی را آغاز و با استفاده از سرنخ‌های به جامانده متهم را که دارای بیش از ده فقره سوابق کیفری و اهل یکی از شهرهای همجوار بود شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه و ضربتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی نیشابور تصریح کرد: متهم ۴۵ ساله به ۵۹ فقره سرقت داخل خودرو (۱۰ فقره سرقت در نیشابور، ۵ فقره سرقت در کاشمر، ۱۰ فقره سرقت در شاهرود، ۲۰ فقره سرقت در یزد، ۷ فقره سرقت در جاده کرج- چالوس و ۷ فقره سرقت داخل خودرو در شهر قوچان) اعتراف و اعلام داشت این سرقت‌ها را با استفاده از یک دستگاه خودرو پراید اجاره‌ای انجام داده است.

بیات‌مختاری با اشاره به معرفی متهم به دادسرا به شهروندان توصیه کرد: از گذاشتن وجوه نقد و اشیاء قیمتی در داخل خودرو در زمان پارک جدداً خودداری و با عمل به توصیه‌های پلیس زمینه ارتکاب جرایم را از سارقان سلب کنند.

 

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاه برای “سارق حرفه‌ای داخل خودروها پس از ۵۹ فقره سرقت دستگیر شد

  1. اشتراک ها: دستگیری سارقان حرفه ای داخل خودرو در نیشابور | آربیتا فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.