زورگیری در روز روشن با لباس قانون

ابتدا دستور ایست دادند، سپس غارت مان کردند

زورگیری در روز روشن با لباس قانون

این گزارش را یکی شهروندان برای خیام نامه ارسال نموده است. خیام نامه پس از تحقیق پیرامون صحت خبر و کسب اطمینان، ضمن انتشار آن امیدوار است ماموران خدوم پلیس شهرستان، در هفته نیروی انتظامی، با دستگیری این راهزنان، آرامش و امید را به زوج جوانی که در آغاز زندگی مشترک طعمه ی برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی شده اند، هدیه کنند.

شهروند خبرنگار- به اتفاق شوهرم ساعت ۹ صبح روز شنبه ۱۲/۷/۹۳ پس از دریافت وام شش میلیون تومانی ازدواج از بانک تجارت شعبه ی… با موتورسیکلت خارج شدیم. در مسیر رفتن به خانه در خیابان نور، یک دستگاه خودرو زانتیا سفید رنگ که لباس مأمور بر تن داشتند به ما دستور ایست داد. ما توقف کردیم و مردی که لباس پلیس بر تن داشت به شوهرم گفت: که داخل کیف ات چی داری؟ شوهرم گفت : پول است و مدارک.

مامور مدارک موتور را از ما درخواست کرد.   مدارک را نشان دادیم رفتار مامورها مشکوک بود، شوهرم عصبانی شد و گفت: پول های ما را نزنید! مامور عصبانی شد و گفت : مراقب حرف زدن ات باش و سپس شوهرم را هل داد! من به شوهرم گفتم شما برو خودم کیف و مدارک را می گیرم و می آیم. ایشان به آن سمت خیابان رفت تا موتور را بیاورد. وقتی شوهرم رفت مامور پلیس من را به داخل خیابان پرت کرد و پول ها را برداشت و با سرعت رفت.

این ۶ میلیون پول که همه ی زندگی ما بود. سرنوشت ما را عوض می کرد. با این اتفاق که برای ما افتاد زندگی من و شوهرم به هم ریخت.

این شهروند مالباخته ادامه می دهد: به هیچ کس نمی شود اعتماد کرد. از آن روز من و شوهرم شخصی را شناسایی کرده ایم، ولی آگاهی حرف من را گوش نمی دهد و پشت گوش می اندازد و همه اش به ما می گویند، بروید، ما به شما خبر می دهیم. ولی هنوز خبری نشده است! آیا جزای من و همسرم که جواب مامور دولت را ندادیم و توهینی نکردیم؛ این است! آخر این ۶ میلیون چه زمان می خواهد به ما برگردد. ما هر برج ۲۰۰ هزار تومان قسط بدهیم بدون این که پولی که به در اختیار داشته باشیم.

پس از دریافت این نامه شهروندِ جوان مال باخته، خیام نامه با مسئولان نیروی انتظامی تماس گرفت. یک مقام آگاه در این خصوص به ما گفت: پس از اعلام این زورگیری، با شکایت مال باخته پرونده ی قضایی تشکیل شده و متهم و محل سکونت وی نیز شناسایی شده است.

این مقام افزود: متهم در حال حاضر تحت تعقیب، اما فراری است و به زودی دستگیر و تحویل مقامات قضایی خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.