زورآزمایی زنان ایران در نیشابور

سیدباقر میرعلمدار- رقابت های مچ اندازی قهرمانی بانوان سراسر کشور در نیشابور برگزار خواهد شد.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی در گردهمایی  مسئولین  هیات های شهرستان ها در  نیشابور گفت: این رقابت های کشوری، شهریور امسال و به مناسبت گرامیداشت هفته دولت  در خراسان رضوی ویژه رده های سنی ۱۵ تا ۲۱ سال و بزرگسالان ۳۵ تا ۴۰ سال برگزار می شود.

مهدی بکائیان افزود: ما  در ورزش بدنسازی و پرورش اندام حرف برای گفتن داریم و سعی کرده ایم عمل کنیم.

وی اظهار داشت: در کشور ما متأسفانه برخی این ورزش را پوششی برای خود قرار داده اند واز نهادهای نظارتی می خواهیم  این ورزشی را از دست  برخی افراد معلوم الحال نجات دهند.

بکائیان  یادآورشد: علمی کردن ورزش بدنسازی و پرورش اندام اولویت ماست و برنامه های آموزشی برای ما بسیار مهم است.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی تاکیدکرد: برنامه هیأت بر اساس تقویم ارسالی از استان انجام می شود و مسابقات پاور با لوازم و بدون لوازم، مسابقات مچ و چهار دوره آموزش تا پایان سال خواهیم داشت که این برنامه ها کم سابقه استف ضمن این که امسال یک دوره عمومی را نیز پشت سر گذاشتیم.

به گفته وی، برگزاری کلاس مربی گری درجه یک آقایان، دوره درجه سه مربی گری بانوان، دوره تخصصی برای هیأت های شهرستان ها، سمینارهای حرکات اصلاحی، تغذیه، علم تمرین در شهرستان  ودوره داوری پاور ، دوره مربیگری آقایان و خانم ها، دوره تخصصی درجه دو ویژه آقایان و بانوان از برنامه های اصلی این هیات در سال جاری است.

بکائیان افزود: دفتر مشاوره در کشور برای اولین بار در هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی با حضور اساتید مجرب و قهرمانان تشکیل شده که  در خصوص کاریابی، برنامه های تمرینی، مکمل های مجاز و غیر مجاز، جذب سرمایه گذار، تعمیر دستگاه ها، سالن های ورزشی و… مشاوره می دهند.

نایب رئیس بانوان هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی نیز عنوان کرد: نیمه دوم شهریور نشستی با نایب رئیس بانوان هیات های  بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی خواهیم داشت تا آیتم انتخاب نایب رئیس بانوان هیات از اشخاص ورزشکار باشد تا حرکت روبه رشد را شاهد باشیم خواهد داشت.

دوستی افزود: حوزه بانوان اهمیت خود را دارد که در دستور کار باشد و عملکرد ضعیف در حوزه شهرستان باید تقویت شود ما باید به دنبال رفع مشکلات شهرستان باشیم.

گفتنی است رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی ضمن تشکر از اطلاع رسانی وفعالیت هیات بدنسازی و پرورش اندام نیشابور  حکم انتصاب علی مختاری را به مدت یک سال به عنوان  رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام نیشابور تمدید کرد و احکام دیگر شهرستانهای استان  خراسان رضوی اهداگردید.

 

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.