رکورد جدید تولید شمش در مجتمع فولاد خراسان

«مجتمع فولاد خراسان» با تولید بیش از یکصدهزارتن شمش فولادی در شهریورماه، رکورد جدیدی در تولید فولاد در این شرکت ثبت کرد.

به گفته معاون بهره برداری این مجتمع صنعتی، همکاران واحد فولادسازی این شرکت با تولید ۱۰۰هزار و ۲۹۴ تن شمش در شهریورماه، رکورد تولید پیشین خود را ۶۲۰۹ تن ارتقا دادند و نوار افزایش تولید در مسیر تحقق هدف ۱٫۵میلیون تنی شرکت را تداوم بخشیدند.

حمیدرضا زارع با بیان این که کارخانه فولادسازی شماره۲ این شرکت در سال گذشته به بهره برداری رسیده است، دستیابی به این رکورد را متاثر از سخت کوشی همکاران واحد جدید دانست و تشریح کرد: ظرفیت نهایی این واحد ۷۲۰هزار تن است که با تلاش همکاران این ناحیه، در شهریورماه با تولید ۴۳هزار و ۹۵۱ تن شمش، موفق شدند ۴۶۲۹ تن نصاب پیشین این ناحیه را ارتقا ببخشند و در همین حال، در ناحیه فولاد سازی۱ نیز ۵۶هزار و ۳۴۳ تن تولید شد که مجموعا بالاترین نصاب را از ابتدای فعال شدن هر دو کوره ذوب شرکت رقم زدند.

وی هماهنگی درمدیریت، تامین، پشتیبانی، برنامه ریزی، در همه بخش های ستادی و تولیدی را رمز تداوم تولید و استمرار رکوردهای نویدبخش کنونی دانست و از همدلی و تعهد همه همکاران در این راستا قدردانی کرد.

زارع ابراز امیدواری کرد که این توفیقات در سال «حمایت از کالای ایرانی» استمرار داشته و آینده ای روشن را در برابر این قطب تولید فولاد در شرق کشور تصویر کند. 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.