روز شمار پروژه ی ۲۲ ساله نیشابور

۹۰ روز تا تکمیل انقلاب!

رضا میرابی- معاون فنی و مهندسی شرکت توسعه و بهسازی اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان، یکشنه، چهاردهم مرداد ماه با حضور در نیشابور از پروژه ورزشگاه انقلاب بازدید کرد.

رحمتی در حاشیه این بازدید، با تاکید بر تحقق قول وزیر در خصوص زمان افتتاح فاز یک پروژه انقلاب، بیان کرد: طبق دستوری که جناب وزیر دادند، پبمانکار مکلف است فاز یک ورزشگاه شامل رینگ، زیرسازی، چمن، رختکن، روشنایی و پیست دومیدانی را در آبان ماه امسال به بهره برداری برساند.

او که از تخصیص اعتبار ۱۵ میلیاردی پروژه انقلاب در سفر ریاست جمهوری به نیشابور، اطلاعی نداشت، در بازدید از مجموعه استخر واقع در مجموعه انقلاب، اذعان کرد: مردم نیشابور نگاه خوبی به پروژه انقلاب ندارند. این پروژه حدود ۳۰ درصد پیشرفت دارد. امسال برای تکمیل پروژه استخر مجموعه انقلاب بودجه نداریم.

ارائه این مهم از سوی رحمتی، پافشاری فرماندار نیشابور در خصوص تکمیل استخر این پروژه را به همراه داشت.

شیبابی با تاکید بر اعتبارات اختصاص یافته به پروژه انقلاب از سوی وزارت ورزش و جوانان و ریاست جمهوری، گفت: با این اعتبارات می شود مجموعه استخر را در سال آینده تکمیل کنیم.

این سخنان شیبانی هم از سوی رحمتی بی پاسخ نماند. او ادامه داد: متاسفانه در دولت مهرورزی(دولت های نهم و دهم) آن قدر پروژه نیمه تمام داریم که در حال حاضر امکان تکمیل این چنین طرح هایی در وزارت ورزش و جوانان وجود ندارد. پیشنهاد من این است که با توجه به ظرفیت بالای پروژه انقلاب، بخش استخر این مجموعه با در نظرگرفتن تاسیسات جانبی مانند کافی شاپ، به صورت BOT  به بخش خصوصی واگذار شود.

معاون شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی وزرات ورزش و جوانان در حاشیه این بازدید به خبرنگاران گفت: شرکت توسعه اکنون با ۲۲۶ پروژه نیمه تمام در سطح کشور دست به گریبان است. با وجود این متاسفانه با تصویب مجلس، بودجه شرکت توسعه، امسال ۴۰ درصد کاهش داشته است. ما پیش بینی کردیم در یک برنامه سه ساله، تمام پروژه هایی که بیش از ۵۰ درصد پیشرفت داشته، به بهره برداری برسد.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.