رسانه ها به مسائلی که در آن ها دقت و نظارت نشده ورود پیدا کرده و نقد کنند

فرماندار نیشابور:

رسانه ها به مسائلی که در آن ها دقت و نظارت نشده ورود پیدا کرده و نقد کنند

فرماندار نیشابور در مراسم افتتاح پروژه های شهرداری نیشابور به مناسبت دهه فجر، در اظهاراتی جالب توجه به دفاع از انتقادات مطرح شده در نشریات پرداخت و مسئولین را به شنیدن و تحمل نقدها توصیه کرد.

وی خطاب به اعضای شورای شهر و دیگر مسئولین گفت: ممکن است یک تصمیمی انتقاداتی را هم به دنبال داشته باشد و برای بهبود کار باید از آن استفاده کرد.

اسفندیار جلایری افزود: رسانه ها به ما کمک می کنند که ایرادهایمان را ببینیم، بشنویم و اصلاح کنیم. منتهی رسانه ای کردن همه موارد هم خیلی مفید نیست.

وی افزود: نظر رسانه هم همین است که به ما یادآوری کند و ایرادهایمان را برای ما مشخص کند و مردم هم بدانند تا موجب شود ما دقت ویژه ای در کارمان داشته باشیم.

فرماندار از رسانه ها خواست به مسئولین کمک بکنند و آن ها را دلسرد نکنند.

وی به مسئولین توصیه کرد به امر کنترل و نظارت دقت کنند و رسانه ها را نیز به ورود در مسائلی که در آن ها دقت و نظارت نشده فراخواند و افزود: ما هم آمادگی آن را داریم که رسانه ها بیایند در اتاق من و شهردار و دیگر روسای ادارت بنشیند و مشکلات سطح شهر و بخش را منتقل و نقد کنند.

گفتنی است: فرماندار در ماه های اخیر از سوی نشریات مورد انتقادات فراوانی قرار داشت، از این رو این نوع نگاه و بیان چنین اظهارات از سوی وی تحسین برانگیز بوده و جای خرسندی است.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.