راه اندازی دستگاه سنگ شکن و تحویل دو دستگاه جدید دیالیز

15-1024x683رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی نیشابور از شروع خدمت رسانی مدرن ترین دستگاه سنگ شکن استان خراسان در نیشابور خبر داد.

دکتر محسن عظیمی نژاد گفت: با پیگیریهای به عمل آمده، همزمان با جذب متخصصین تازه، دکتر امیر حسین بشاش متخصص اورلوژی نفر پنجم بورد تخصصی  بیماریهای کلیه و مجاری اداری و تناسلی بطور کامل در خدمت همشهریان عزیز خواهد بود و مردم نیازی به اعزام به مشهد و سبزوار برای عمل سنگ شکنی ندارند.

وی افزود : دستگاه سنگ شکن دورنیر ساخت آلمان از مدرن تر دستگاههای موجود در استان خراسان می باشد که از دقت و کارایی بیشتری نسبت به دستگاه شهرهای اطراف دارد.

خاطر نشان می شود: همشهریان با مراجعه به بیمارستان ۲۲ بهمن می توانند از خدمات متخصص و دستگاه سنگ شکن استفاده کنند.

همچنین کارشناس مسئول واحد پیوند وبیماران خاص معاونت درمان از پیگیری و تحویل دو دستگاه دیالیز جهت استفاده بیماران دیالیزی خبر داد.

قاسم کریمی  گفت: بیماران کلیوی معمولا سه بار درهفته نیاز به انجام دیالیز دارند و حدود ۱۶۰بیمار دیالیزی از خدمات درمانی بخش دیالیز استفاده می نمایند ، نیاز به افزایش تعداد تختهای دیالیز با توجه به ضریب اشغال بالای  آن  در حال حاضر ملموس است و برای جبران کمبود بخش دیالیز در سه شیفت وتمام هفته خدمت رسانی میکنند که امیدواریم با همت مسئولین و خیرین محترم حوزه سلامت بتوانیم نیاز این بیماران را مرتفع نماییم..

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.