رئیس دادگستری نیشابور: مانع برگزاری کنسرت سالم و درست نمی‌شویم

رئیس دادگستری نیشابور گفته اگر کنسرت ها سالم و درست برگزار شود مانع نمی‌شویم، ولی حاشیه‌ها باید کنترل شود.

به گزارش دفتر رسانه‌ای صادقی، غلامحسین حکمتی‌فر در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان در سالن اداره تبلیغات اسلامی نیشابور، اظهار داشت: عده‌ای مرتب می‌گویند می‌خواهیم کنسرت برگزار کنیم ولی دادستان و شورای تامین نمی‌گذارند، ما مخالف برگزاری مراسم کنسرت برای اشخاصی از جمله هنرمندان نیشابوری نیستیم ولی متولیان باید تعهد بدهند حاشیه‌ها کنترل شود و بلیط فروشی نامناسب ایجاد نشود و سود مالی این مراسم‌ها هم به نیشابوری‌ها برسد.

وی با بیان این که می‌گویند مردم غمگین هستند و انگار سرور و شادی مردم هم فقط با کنسرت است، افزود: کنسرت می‌تواند جزو برنامه‌های بانشاط باشد، درد مردم چیز دیگری است ولی اگر کنسرت سالم و درست برگزار شود مانع نمی‌شویم.

عضو شورای فرهنگ عمومی نیشابور ادامه داد: هر موقع صحبت از نشاط می‌شود اول سراغ کنسرت موسیقی می‌رویم که اشتباه است همه شادی‌ها را به موضوع کنسرت گره بزنیم و از سایر برنامه‌های شادی‌بخش غفلت کنیم.

حکمتی‌فر با اشاره به حضورش به‌عنوان رئیس دادگستری چناران در چند سال قبل و برگزاری کنسرت در آن شهرستان که با حاشیه همراه بود، یادآور شد: ورودی به‌لحاظ رعایت مسائل ارزش‌ها کنترل نشد، گیشه فروشی هم کنترل نشد و سبب بازار سیاه بلیط به قیمت‌های چندین برابری شد و موجب پشیمانی ما از مسائل حاشیه‌ای آن شد.

وی تاکید کرد: اگر در مراجع ذی‌ربط اداری، برگزاری کنسرت مصوب شود ما توان قضایی و انتظامی را به میدان می‌آوریم و در صورت لزوم از توان بسیج هم استفاده می‌کنیم.

 

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.