رئیس جدید دادگستری شهرستان فیروزه  معرفی شد

با حضور رئیس کل دادگستری خوراسان رضوی،‌ فرماندار، ‌مسئولین و جمعی از مردم فیروزه،‌ حیدری رئیس پیشین دادگاه عمومی بخش میان جلگه نیشابور به عنوان رئیس دادگستری این شهرستان معرفی شد.

فرماندار در آئین تکریم و معارفه مدیران قبلی و جدید دادگستری فیروزه گفت: شهرستان فیروزه به لحاظ مولفه های امنیتی شهرستانی کاملا امن است.

محمدحسین صالحی با تقدیر از تعامل بسیار خوب دستگاه قضا در این شهرستان افزود: در دوره تاسیس دادگستری و آغاز به کار نهاد قضا در فیروزه اقدامات پیشگیرانه بسیار خوبی صورت گرفت.

رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی نیز در این جلسه با اشاره به لزوم احداث ساختمان جدید دادگستری فیروزه،‌ تغییرات مدیریتی را سرآغاز نشاط و تحرک در این مجموعه دانست.

مظفری افزود: برای رفع محرومیت ها نیروهای زیادی جذب شده اند که  استخدام ۳۰ قاضی جدید در همین راستا است.

وی همچنین تصریح کرد: در مدت زمان کم حدود ۲۲۰ نفر جایجایی در سطح استان صورت گرفته که یک مورد آن مراسم معارفه رئیس جدید دادگستری فیروزه است.

مظفری همچنین ابراز امیدواری کرد با پیشگیری در حوزه های اجتماعی و بهتر شدن وضعیت اقتصادی شاهد کم شدن مشکلات مردم و کاهش جرایم خواهیم بود.

 

دادگستری زبرخان مستقل شد؛  معرفی دادستان جدید

با ارتقای دادگستری زیرخان به حوزه قضایی مستقل، سرپرست جدید و دادستان این حوزه قضایی معرفی شدند.

رییس کل دادگستری استان در مراسم ارتقای بخش قضایی زبرخان در جمع مردم و مسئولان منطقه گفت: تلاش ستاد مدیریت قضایی استان در جهت تقویت حوزه های قضایی، متمرکز شده و نتیجه این تلاش ارتقای رضایتمندی عمومی از دستگاه قضایی بوده است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری نیشابور، مظفری افزود: رشد فرهنگی مردم در توسعه عدالت، می تواند بسیار مؤثر باشد.

رئیس شورای قضایی خراسان رضوی ادامه داد: یکی از راهبردهای اصولی مجموعه قضایی استان توجه به اصل پیشگیری از جرم است و این اصل مهم یکی از ضروریات امروز جامعه ماست و برهمین اساس تمامی دستگاه ها و حتی شهروندان عزیز باید به این نکته توجه داشته باشند.

وی گفت: هر چند وقوع برخی از جرایم با تلاش گسترده مسئولان و همراهی مردم کاهش پیدا کرده است اما در جامعه ما وقوع حتی کمترین میزان جرم زیبنده نیست.

مظفری افزود: در اثر اعمال دو رویکرد پیشگیری از جرم و برخورد قاطع با مجرمان شاهد کاهش برخی جرایم خشن بوده ایم.

وی ادامه داد: علی رغم تلاش دشمنان قسم خورده این انقلاب شاهد استقرار امنیت مطلوب در منطقه شرق کشور بویژه استان پهناور خراسان رضوی هستیم.

در این مراسم قاضی عادلی بعنوان سرپرست و همتی فر به عنوان دادستان زبرخان معرفی شدند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.