دسیسه کثیف یک دختر علیه مادرش با همدستی یک مرد جوان

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: در پی گزارش سرقت به عنف طلا و جواهرات خانم ۵۷ ساله در بیست و هفتم فروردین ماه سال جاری در بخش زبرخان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت .

اما در تحقیقات پلیس، نقشه شوم همدستی دختر جوان با مرد سارق در سرقت طلاهای این زن میان سال آشکار شد.

بررسی‌های اولیه مأموران پاسگاه انتظامی قدمگاه در محل بیانگر این بود که خانمی ۵۷ سال و دختر بیست ساله اش با غذا مسموم و طلا و جواهرات آنها سرقت شده است. دختر جوان که شرایط مساعدتری نسبت به مادرش داشت در بررسی صحنه سرقت عنوان داشت در شب حادثه  خانمی یک پرس غذای نذری به در منزل آنها آورده که پس از خوردن غذای مسموم، افراد سارق با ورود به منزل طلا و جواهرات مادرش را سرقت کردند.

وی عنوان کرد : کارآگاهان پلیس آگاهی با توجه به اظهارات ضد و نقیض دختر مال باخته و شواهد موجود در محل سرقت به ساختگی بودن سرقت مظنون شدند.

سرهنگ مختاری تصریح کرد: با دریافت جوابیه کادر آزمایشگاه بیمارستان مبنی بر مسموم نشدن دختر جوان و به هوش آمدن مادر پس از سه روز بیهوشی پرونده وارد مرحله جدیدی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور اظهار داشت دختر جوان مجددا مورد بازجویی قرار گرفت و در مواجهه با مستندات کشف شده به نقشه سرقت طلاهای مادر با همدستی مردی جوان با استفاده از غذای مسموم به مواد بیهوش کننده اعتراف کرد.

وی با اشاره به دستگیری همدست متهم و مالخر اموال مسروقه خاطرنشان کرد:  متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.