در سفر اروپایی رییس جمهور انجام شد: دیدار وزیر بهداشت با پزشکان نیکوکار نیشابوری در سوییس

پزشکان نیک اندیش نیشابوری مقیم سوئیس، در جریان سفر رییس جمهور و هیات همراه به سوییس،  با وزیر بهداشت دیدار و گفت و گو کردند.

بر اساس گزارش دانشکده علوم پزشکی نیشابور، برادران «شمس شرق»، که پروژه ای نیک اندیشانه را برای حوزه سلامت شهرستان کلید زده اند، با دکتر قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت و درمان در حاشیه این سفر دیدار و گفت و گو کرده اند.

وزیر بهداشت که برای امضای تفاهم نامه همکاری با وزارت بهداشت سوئیس، به همراه رییس جمهور و برخی اعضای دولت  به این کشور سفر کرده است، در برنامه سفر خود با پزشکان نیشابوری و نیک اندیش مقیم سوئیس دیدار و گفت و گو کرد.

برادران شمس شرق، که ساخت مرکز سلامت مادر و جنین را به مساحت ۲۸۰۰متر مربع از اردیبهشت ۹۶ در نیشابور  آغاز کرده اند، پزشکان نیک اندیشی هستند که تا کنون از جمله در تجهیز مراکز درمانی نیشابور کمک های فراوانی به انجام رسانده اند.

ساخت مرکز سلامت مادر و جنین، که به گفته مسئولان بهداشت و درمان شهرستان، مجموعه ای منحصر در کشور است، تا پایان سال ۹۷به پایان خواهد رسید و مراکز پیشرفته پزشکی اروپایی برای همکاری با دانشکده علوم پزشکی نیشابور در این مرکز اعلام آمادگی کرده اند.

آقایان دکتر حسین، محمد و احمد شمس شرق سه برادر پزشک همشهری علاوه بر  اقدام به ساخت مرکز «پزشکی ناباروری و سلامت مادر و جنین» برای دانشکده علوم پزشکی نیشابور، برنامه های دیگری را نیز برای کمک به حوزه سلامت زادگاه خود به انجام رسانده اند.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.