در خبر ها نیامده بود که (۲۳۰)

در خبرها نیامده بود که:

اطلاعات شخصی و پرسنلی بازنشستگان فرهنگی در حالی در اختیار «موسسه ی فرهنگی» متعلق به برادر «علی مروی»قرار گرفته است که تعداد زیادی از این بازنشستگان با «مراجعه حضوری »و یا «تماس تلفنی»با خیام نامه ضمن «غیر اخلاقی و غیر قانونی »دانستن این اقدام ؛ خواستار «رسیدگی فوری مسئولان و بازگشت اطلاعاتشان» از موسسه ی مزبور شدند. معترضین همچنین معتقد بودند: این رفتار آقای مروی از مصادیق استفاده ی ابزاری است ! ایشان نمایندگی شان را مدیون فرهنگیان هستند. اما متاسفانه پس از ورود به مجلس فقط موقع انتخابات از «فرهنگیان» یادی می کنند! ایشان اگر به فکر ما بودند حداقل فراکسیون«فرهنگیان» مجلس را احیا می کردند تا با رایزنی؛ افرادی توانمند چون «نجفی»وزیر شوند. یک مقام مسئول در گفتگو با خیام نامه ضمن تایید خبر فوق اظهار داشت: ارسال اطلاعات از طریق سیستم اداری نبوده است و با پی گیری مسئولین مربوطه این اطلاعات عودت داده شده است»گفته می شود این اطلاعات احتمالا از طریق یکی از اعضای هیئت مدیره ی کانون بازنشستگان که روابط نزدیکی با «مروی»دارد منتقل شده است.

در خبرها نیامده بود که:

تعویض«درِ»ورودی دبیرستان خیام واکنش عده ی زیادی از دوستداران میراث فرهنگی را به دنبال داشته است.این افراد در تماس با خیام نامه عنوان نمودند:«درِ» قبلی تناسب بیشتری با «سر در تاریخی دبیرستان» داشته است و تغییر آن بدون توجه به ویژگی های معماری «سر در» بوده است آن ها خواستار اقدام آموزش و پرورش و میراث فرهنگی در این خصوص شدند.

در خبرها نیامده بود که:

تعداد زیادی از «ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی» شهرستان با حضور در فرمانداری نسبت به وضعیت «مدیریت ورزش» شهرستان اعتراض و خواستار رسیدگی فوری «آقای فرماندار» به این وضعیت شدند.گفته می شود افراد حاضر در این جلسه نسبت به دخالت های یک«آقای نماینده» در امور ورزشی شهرستان از طریق حمایت از رییس اداره ی تربیت بدنی به شدت معترض بودند. گفتنی است امینی رییس اداره ی تربیت بدنی ارتباطات خاص خود با این آقای نماینده را هیچ گاه پنهان نکرده است.

در خبرها نیامده بود که:

برخی افراد از هم اکنون با مراجعه به برخی مسئولین شهرستان و مدیران شرکت های تولیدی، سعی در جذب کمک آنان برای «کاروان های پیاده» می نمایند. گفته می شود با توجه به در پیش بودن انتخابات مجلس در اسفند ۱۳۹۴؛ تلاش های زودهنگام و سازماندهی شده ی این افراد، بی ارتباط با این انتخابات نیست.

در خبرها نیامده بود که:

برخی افراد با هدف احداث جاده ی دسترسی به «معدن سنگ» واقع در «آب کوزه ی »شهر بار؛ اقدام به تخریب گسترده ی محیط زیست این منطقه نموده اند. گفته می شود خوشبختانه با دستور«دادستان شهرستان» احداث این جاده و تخریب بیشتر محیط زیست ، متوقف شده است. امیدواریم این توقف همیشگی باشد.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.