در خبرها نیامده بود:

در خبرها نیامده بود که:

تبلیغات زودرس انتخاباتی کاندیداها ی مجلس دهم در نیشابور اوج گرفته است. در همین خصوص یکی از کاندیداها تقریبا به صورت مستمر و با صرف هزینه های گزاف! هر شب در یکی از روستاها با پهن کردن سفره ی«طعام»؛ با شعار «با پول رای می خرم» سعی در جلب آرای شهروندان دارد. این کاندیدا که در جمع میهمانان از جانب اطرافیانش «دکتر»! خطاب می شود وعده های گوناگونی که عمدتا خارج از وظایف نمایندگی است به مردم می دهد.  گفته می شود از آنجا که این کاندیدا در تجربه های قبلی خود با بریز و بپاش موفق شده در سطح محدودی آرای شهروندان را به دست آورد! به دنبال تکرار همان تجربه ی پیشین است.

در خبرها نیامده بود که:

برخی روسای اتحادیه های صنفی شهرستان چهارشنبه شب گذشته میهمان علی مروی بودند. مروی که در تبلیغات انتخاباتی دور قبل وعده ی تشکیل «کارگروه اصناف» برای پی گیری مطالبات اصناف داده بود که گویا عملی نشدن آن انتقادات زیادی  به دنبال داشته و سایه ی آن بر سر این جلسه سنگینی نموده است .

logo-baseدر خبرها نیامده بود که:

گویا شهردار نیشابور بدون اخذ مجوز شورا! قصد ادغام سازمان های اتوبوسرانی، تاکسیرانی و پایانه ها را دارد. در همین رابطه وی با صدور حکمی «حبیب ا… بتویی» را به عنوان«مسئول هر سه نهاد»!! منصوب نموده است.این دومین حکم شهردار برای بتویی در ماه های اخیر است.

 در خبرها نیامده بود که:

پس از انتصاب پر معنای فقیه به عنوان سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در آستانه ی انتخابات؛ جناب شهرداربا ارسال نامه ای درخواست «انتقال مدیرمسئولی» نشریه ی شادیاخ از مهدی کوثری به سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی را مطرح نموده است. گفتنی است تغییر مدیر مسئول نشریات  ضوابط و پروسه ی خاص خود را دارد که بسیار زمان بر است.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.