در خبرها نیامده بود…

در خبرها نیامده بود که:

علی رغم  ادعاهای اولیه ی آقای شهردار مبنی بر مازاد بودن یک سوم نیروهای شهرداری و فقر نیروی متخصص و ماهر!  و  مصوبه ی شورا مبنی بر لغو قرارداد نیروهای استخدامی از سال ۱۳۹۲ به بعد، آقای شهردار تا کنون  چند نفر نیروی جدید قراردادی را به کارکنان شهرداری افزوده است.

گفته می شود خواهرزاده ی یکی از حامیان با نفوذ نظامی شهردار؛ چند نفر از نزدیکان یک عضو شورا و کارکنان سابق شهرداری از جمله ی این استخدام شدگان می باشند.

 در خبرها نیامده بود که:

نارضایتی مردم از احداث دیوار برای جلوگیری از دفن اموات در آرامستان مشهور به «خرمبک»؛ سبب تخریب آن توسط مردم شد.

گفته می شود رایگان بودن دفن اموات در این قبرستان قدیمی سبب گسترش بیش از پیش آن شده بود و شهرداری برای سامان بخشی به آن اقدام به حصارکشی نموده بود.

در خبرها نیامده بود که:

با گذشت حدود سه ماه از انتخاب مدیر فرهنگسرای سیمرغ توسط آقای شهردار، هفته گذشته ناگهان وی از سمت خود عزل و فرد دیگری جایگزین وی شد.

فعالین سیاسی و اجتماعی، نقش صاحبان قدرت و برخی کاندیداهای  قدر قدرت مجلس در تحولات سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و فرهنگسرا را پر رنگ ارزیابی می کنند.

در خبرها نیامده بود که:

علی رغم بحران مالی شهرداری، از جمله جریمه ی روزانه ی میلیونی بابت وام بانک شهر، دریافت ۵۸۰ میلیون تومان بابت خسارت آسفالت شکنی از یک نهاد به دستور شهردار فعلا متوقف شده است.

در حالی که  شهروندان باید هزینه ی آسفالت شکنی را نقد پرداخت کنند  و سایر ادارات نیز ملزم به تعیین تکلیف نحوه ی پرداخت خسارت آسفالت شکنی می باشند. این کج سلیقگی آقای شهردار بدون مصوبه ی شورا جای تامل دارد.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.