در خبرها نیامده بود که:

محافظه کاران نیشابور به دنبال کاندیدای «تازه نفس» در انتخابات ۱۳۹۸ مجلس هستند. خبرهای دریافتی خیام نامه حکایت از این دارد برخی کاندیداهای محافظه کار که علی رغم همه ی محدودیت های ایجاد شده برای رقیب در دهمین دوره ی انتخابات مجلس شکست سختی را در کشور و نیشابورمتحمل شدند، در ماه های اخیر با برگزاری جلسات مختلف سعی در جبران مافات دارند. اما آنچه  قابل توجه به نظر می رسد این است که بخش قابل توجهی از فعالین این گروه ضمن ابراز ناامیدی از امکان رای آوری کاندیداهای شکست خورده ی قبلی اصولگرایان، به دنبال یافتن مهره های جدید برای این رقابت هستند.

در خبرها نیامده بود که:

مقایسه ی سخنان هاجر چنارانی در خصوص دو تابعییتی ها با سخنان احمدی نژاد! سبب خشم او شده است. اخبار رسیده به خیام نامه حاکی از این است که در یکی از جلسات رسمی، چنارانی با انتقاد شدید از برخی مطالب چاپ شده در خیام نامه، نسبت به مقایسه ی خود با احمدی نژاد در این نشریه سخت معترض شده است. به نظر می رسد علی رغم حمایت تمام قد سنت گرایان و محافظه کاران از احمدی نژاد و برخوردار شدن بسیاری از آنان از خوان پرنعمت دولت وی، امروز بسیاری از این افراد در تبری جستن از او، از هم سبقت می گیرند!

در خبرها نیامده بود که:

انتصاب دو نفر از یک خانواده! به عنوان اعضای یکی از کمیته های ورزشی سرولایت با واکنش منفی فعالان این حوزه در این منطقه مواجه شده است. خبرهای رسیده حاکی از این است در این انتصاب که بدون توجه به تخصص و تجربه ی این افراد از طرف رئیس هیات شهرستان نیشابور صورت گرفته است، شائبه ی دخالت یکی از نمایندگان مجلس و گرایش های سیاسی وجود دارد. همراهی معنادار رئیس اداره ی ورزش و جوانان نیشابور از این جریان در هفته های اخیر خبر ساز شده است.

در خبرها نیامده بود که:

اقدام عده ای برای تخریب بنای تاریخی امامزاده ی سوقند در هفته ی گذشته با دستور دادستان متوقف شد. این افراد علی رغم مخالفت اداره ی میراث فرهنگی مبادرت به تخریب بخشی از این بنا نموده بودند که با پی گیری علاقه مندان و دستور دادستان تخریب این بنا فعلا متوقف شده است. گفته می شود برخی افراد محلی با همراهی برخی مسئولین همچنان در پی تخریب این بنای بیش از ۱۵۰ ساله هستند.

در خبرها نیامده بود که:

کیفیت پایین و قیمت بالای کنتورهای نصب شده ی اداره ی آب برای کنترل برداشت آب از چاه های عمیق سبب اعتراض کشاورزان شده است. گفته می شود از کار افتادن این کنتورها سبب جریمه ی کشاورزان توسط اداره ی آب می شود.

در خبرها نیامده بود که:

قطع برق برخی دامپروری ها در هفته های اخیر به علت بدهی سبب  فساد شیر و وارد آمدن خسارت های جدی به آن ها شده است. دامپروران مدعی هستند بدون اخطار قبلی برق آن ها قطع شده است!

در خبرها نیامده بود که:

اقدام  سازمان حمل و نقل بار و مسافر نیشابور برای طراحی و اجرای «تاب» در کنار ایستگاه اتوبوس برای بازی کودکان به شکل زننده ای توسط برخی عوامل شهرداری مرکزی تخریب شد. این رفتار تخریب کنندگان با واکنش منفی برخی شهروندان مواجه شده است. برخی منابع اصطکاک ها و رقابت های درون سازمانی و تلاش برخی افراد به جای مانده از باندهای نه چندان خوش سابقه ی قبلی  برای ایجاد اختلاف و درگیری در مجموعه ی شهرداری را عامل این رفتار می دانند.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.