در خبرها نیامده بود که

نشست هم اندیشی روحانیون نیشابوری مقیم سراسر کشور جمعه ۲۲ تیرماه در اردوگاه باغرود نیشابور برگزار شد. در این نشست چهره های مختلف سیاسی و غیر سیاسی روحانی و نیز نمایندگان مردم نیشابور و فیروزه به همراه مسئولین اجرایی شهرستان حضور داشتند. هر چند به نظر می رسد متولیان برگزاری این همایش عمدتا و احتمالا هدف سیاسی از برگزاری این همایش نداشتند اما حضور برخی شخصیت های غیر روحانی در این جمع و برخی حواشی دیگر حکایت از وجود نگاه انتخاباتی به این همایش دارد. گفته می شود در این مراسم علاوه بر محمدرضا دولت آبادی و سیدعلی حسینی؛ علی مروی نیز حضور داشت که همین مسئله تقویت شائبه ی انتخاباتی بودن این همایش را در پی داشته است.

در خبرها نیامده بود که:

علی رغم فاصله ی ۲۰ ماهه تا انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ۱۳۹۸؛ تبلیغات زودرس انتخاباتیِ کاندیداهای احتمالی نیشابور و فیروزه آغاز شده است. گفته می شود علاوه بر برگزاری جلسات محفلی خانگی در شهرها، برخی جریانات سیاسی که از تایید صلاحیت کاندیدای خود در هر شرایطی مطمئن هستند؛ با برقراری ارتباط با افراد سرشناس و دهیاران روستاها و برگزاری جلسات سخنرانی ، تبلیغاتِ زودهنگام انتخاباتی جریان سیاسی خود را آغاز کرده اند!

 در خبرها نیامده بود که:

ظاهرا استفاده از افراد هم نام برای شکست رقیب در انتخابات، هنوز تاکتیک برخی جریانات سیاسی است. خبرهای دریافتی خیام نامه حکایت از این دارد برخی افراد از جریان سیاسی رقیب دکتر «گرمابی» نماینده ی فعلی شهرستان های نیشابور و فیروزه که امید زیادی به رای آوری کاندیداهای مد نظر خود در انتخابات آتی ندارند، در حال مذاکره با افراد هم نام با «گرمابی» در انتخابات آتی هستند تا با تقسیم آرا، زمینه ی شکست وی را فراهم آورند.

در خبرها نیامده بود که:

عدم همراهی شهردار نیشابور با برخی افراد و جریان های غیر مسئول و زیاده خواهِ شهر و تاکید وی بر انجام وظیفه ی حرفه ای و قانونی، سبب شده است این افراد و جریانات به شیوه های مختلف سعی در ایجاد حاشیه برای مجموعه ی شهرداری نمایند. گفته می شود این جریانات همچنین سعی دارند با ایجاد تنش و اختلاف در بین اعضای شورای شهر و گسترش دامنه ی آن به شهرداری، مانع از تداوم روند کنونی بهبود شرایط شهر و شهرداری شوند. در همین رابطه گفته می شود شهردار نیشابور در برابر  درخواست های یکی از نمایندگان  برای انجام طرح های عمرانی در مناطق مورد نظر وی مقاومت و انجام پروژه ها را بر اساس اولویت های مد نظر شورا و شهرداری اعلام کرده است.

 

 

به اشتراک بگذارید:


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.