در خبرها نیامده بود که

 تجمع تعدادی از کارگران روزمزد مقابل شورای شهر با حاشیه هایی همراه بود. گفتنی است چند نفر از کارگران «روزمزد» شهرداری که در سالیان گذشته مشغول به کار بوده اند در اعتراض به عدم واریز حق بیمه ی خود در سالیان گذشته و نیز عدم ادامه ی کار، روز چهارشنبه ۲۰ تیرماه مقابل شورای اسلامی شهر تجمع کردند. این افراد که در دوره قبل شورا به کار گرفته شده اند، علی رغم استمرار کار، از واریز حق بیمه محروم بوده اند.

در خبرها نیامده بو د که:

سخنان و نحوه ی گفتمان هاجر چنارانی  در مراسم تودیع و معارفه ی فرمانده ی قدیم و جدید نیروی انتظامی نیشابور که با حضور مدیران استانی و شهرستانی در فرهنگسرای سیمرغ برگزار شد برای لحظاتی سبب انبساط خاطر حاضران در جلسه شد. گفتنی است هاجر چنارانی در این جلسه برای تقدیر از زحمات پلیس این بیت کودکانه را  که «شب ها که ما خوابیم، آقا پلیسه بیداره…» قرائت کرد. همچنین به دلایل نامعلومی «یکی» از دو پایه ی میکروفونی که بر روی تریبون قرار داشت در آغاز سخنان وی برداشته شد و پس از سخنرانی وی به جای خود برگردانده شد که در نوع خود جالب بود و مسبب برخی مزاح ها در بین حاضران شد.

در خبرها نیامده بو د که:

پایان زودهنگام  دوره ی فرماندهی «بیات مختاری» در نیروی انتظامی نیشابور و موفقیت وی در مدیریت صحیح بحران ها؛ شاه بیت سخنان حاضران در مراسم تودیع وی بود. معمولا مدیران موفق در نیشابور ماندگار نیستند و همواره این سوال مطرح است که چرا باید عمر مدیریتی مدیران موفق در نیشابور کوتاه باشد؟

در خبرها نیامده بو د که:

برخورد  و مجادله ی شکل گرفته بین مدیر حوزه ی شهرداری نیشابور (رییس دفتر شهردار)  و دو تن از پرسنل، خبر ساز شده است. هر چند دلیل این بگو مگوها دقیقا روشن نیست و اگر چه برخی افراد وجود «آرامش» در محیط شهرداری و شورا را  برنمی تابند، اما در این میان از کنار  اشتباهات و رفتارهای ناصحیح مدیر دفتر شهردار نیشابور هم که به این فضا دامن می زند، نمی توان به راحتی گذشت. 

در خبرها نیامده بو د که:

عذرخواهی و پوزش: در شماره ۳۸۲ خیام نامه در ستون در خبرها نیامده بود، خبری مبنی بر خروج رئیس اداره ی ارشاد نیشابور از جلسه ی شورای اداری شهرستان که با حضور استاندار تشکیل شده بود، درج شد. اطلاعات بعدی خیام نامه حکایت از این دارد که عباس کرخی  پس از خروج از جلسه، دوباره به جلسه بازگشته است. به همین سبب از ایشان و خوانندگان پوزش می طلبیم.

 

 

 

به اشتراک بگذارید:


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.