در خبرها نیامده بود….

در خبرها نیامده بود که:

علی رغم ارسال پرونده ی رضا صانعی با امضای استاندار به وزارت کشور؛ تعیین سرنوشت فرماندار نیشابور به دلایل معلوم و نامعلوم همچنان در برزخ قرار دارد. گفته می شود برخی افراد که هنوز سودای بازگشت به فضای سیاسی ومدیریتی نیشابور با استفاده از شیوه های غیرمعمول و رانت سیاسی را دارند؛ از نفوذ خود در وزارت کشور برای ممانعت از انتصاب فرمانداری بومی استفاده می کنند. این که هزینه ی بلاتکلیفی نیشابوردراین شرایط به چه میزان است، نکته ای است که گویا کمتر مورد توجه «آقایان» با نفوذ بوده و خواهد بود.

در خبرها نیامده بود که:

در دیدار هفته ی گذشته ی دکتر گرمابی با مدیر عامل ایران خودرو؛ وی نگرانی شدید کارگران شرکت اگزوز،  مردم و مسئولان نیشابوردرخصوص شایعه ی انتقال خط تولید «کاتالیست»را از این شرکت به نقطه ی دیگری اعلام نمود. مدیرعامل ایران خودرو با تکذیب شدید این اقدام، قول مساعد برای توسعه ی شرکت اگزوز خودرو را داد و نیز قرار شد جناب مدیرعامل درآینده ی نزدیک از این شرکت در نیشابور بازدید داشته باشد.گفتنی است کاتالیست یکی از بخش های اصلی اگزوز خودرومحسوب می شود که نقش مهمی در تصفیه ی گازهای خروجی خودرو دارد. این قطعه در گذشته از خارج وارد می شد و در سال های اخیر با تلاش متخصصین؛ این قطعه که ارزش افزوده ی زیادی دارد؛در شرکت اگزوز خراسان تولید می شود. اما اخیرا شایعاتی مبنی بر انتقال خط تولید به شهر دیگری مطرح شده بود.

در خبرها نیامده بود که:

نابسامانی در بازار زعفران نیشابور علاوه بر وارد آمدن خسارات مادی به کشاورزان، سبب وقوع درگیری های فیزیکی و مشکلات ترافیکی نیز شده است. این درگیری های خشن که ریشه در عوامل مختلفی دارد، زنگ هشدار جدی را برای مسئولان به صدا در آورده است که با توجه به گسترش تولید زعفران در شهرستان، باید هر چه سریع تر به فکر سامان دادن بازار خرید و فروش این محصول باشند. گفته می شود گل زعفران نیشابوردرمقایسه با سایر محصولات مشابه از کیفیت بالایی برخوردار است و به همین سبب خریدارانی از شهرهای کاشمر، تربت حیدریه و مشهد به بازار بی سامان نیشابورمراجعه می کنند. از طرف دیگر خبرهای دریافتی حکایت از این داردکه بازار فصلی زعفران در بسیاری از شهرهای خراسان راه اندازی شده است و نیشابوراز آن محروم است.

 در خبرها نیامده بود که:

مدیر آموزش و پرورش نیشابورکه در ماه های اخیر برخی اخبارانتقادی معدود از شیوه ی مدیریتی و تصمیمات وی در خیام نامه به چاپ رسیده است؛ در محافل مختلف و به بهانه های گوناگون؛« تمام» اخبار خیام نامه را در خصوص حوزه ی کاری خود «دروغ محض» می خواند. این در حالی است که بیشتر اخبار درج شده در خیام نامه در خصوص آموزش و پرورش نیشابور دارای مستندات و مصادیقی است.

 در خبرها نیامده بود که:

به همت شهرداری نیشابور و با هدف کمک  به افراد نیازمند و کارتن خواب این شهردر فصل سرما؛«گرمخانه»ی شهرداری ایجاد شده است. این اقدام که برای اولین بار در نیشابور انجام پذیرفته شایسته ی تقدیر است.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.