در خبرها نیامده بود….

در خبرها نیامده بود که:

خبرهای دریافتی از منابع موثق حکایت از مطرح شدن گزینه های مختلف برای جانشینی مظفری دارد. گفته می شود پس از جدی شدن استعفای خود خواسته ی مظفری در دو ماه قبل، وی رضا غرویان، محمود رضائیان و حسین عابدی را به استانداری معرفی می نماید. از طرف دیگراعضای اصلی ستادهای انتخاباتی روحانی از گزینه های مروج الشریعه معاون کنونی استاندار و رضا صانعی شهردار سابق نیشابور و معاون سابق مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان رضوی  حمایت می نمایند. ضلع سوم گزینه ها از طرف هاجر چنارانی مطرح شده است. گویا چنارانی در خراسان ونیشابور برای اقناع اعضای جبهه ی پایداری از گزینه ی ارکانی و در محافل خصوصی  زبرخان و رایزنی های خود در تهران بیشتر از گزینه ی علی دشتی حمایت می کند. از میان گزینه های مطرح شده، با توجه به  تجربه ی مدیریتی،مشی اعتدالی و خوش نامی رضا غرویان و رضا صانعی  شانس این دو گزینه از دیگران بیشتر است.

در خبرها نیامده بود که:

با توجه به عملکرد بسیار ضعیف  اکثریت شورای چهارم و پس از شکست اکثریت محافظه کار آن در انتخاب شهردار؛ نگرانی های جدی آنان از ادامه ی این شکست ها به ویژه در آستانه ی انتخابات سال ۱۳۹۶؛سبب تکاپو و رایزنی فراوان افراد تاثیر گذار این قوم برای  کسب کرسی ریاست شورا شد. گفته می شود تاکتیک اکثریت شکننده، برای جلب رای های سرگردان  و باری به هر جهت اعضای شورا ؛ دفاع از حضور بانوان در هیات رئیسه بوده است. البته آگاهان معتقدند با توجه به روحیه ی مردسالاری و زن ستیزی اقتدارگرایان؛ سپردن عمده ی پست های شورا به زنان اتفاق جالبی است که در آینده می تواند سبب نقش آفرینی بیشتر و دقیق تر بانوان نیشابوری در تعیین سرنوشت خودشان شود.

11در خبرها نیامده بود که:

استعفای زودهنگام مظفری از فرمانداری نیشابور سبب بروز حرف و حدیث فراوان شده است. محافظه کاران افراطی که شکست سنگین خود در انتخابات اخیر را در نتیجه ی امیدواری مردم به برگزاری بدون حاشیه ی انتخابات با حضور مظفری می دانند؛ از رفتن مظفری خوشحالند و سعی می کنند رفتن وی را ، نتیجه ی تلاش ها و رایزنی های خود جلوه دهند. این گروه در صدد است با تبلیغ این نگاه؛ اعتماد به نفس به اردوگاه طرفداران خود  را برگرداند و از شکست در انتخابات آتی رهایی یابد. از طرف دیگر طرفداران دولت از زود هنگامی و چگونگی رفتن مظفری گله مند هستند و معتقدند مظفری بدترین زمان را برای ترک این پست انتخاب کرده است. آگاهان علت اصلی رفتن مظفری را خواست شخصی او به دلایل «شخصی» می دانند  و وجود هر گونه اراده ی سیاسی در این خصوص را قویا رد می کنند.

در خبرها نیامده بود که:

استخدام قراردادی فرزند یک غیر فرهنگی در مراکز رفاهی متعلق به فرهنگیان به دستور قوامی نژاد با واکنش منفی فرهنگیان مواجه شده است. گویا تعداد قابل توجهی از فرزندان فرهنگیان برای همکاری در این مراکز ثبت نام کرده بودند که به دستور رئیس و خارج از هر گونه ضابطه با این آقازاده قراداد همکاری منعقد شده است که سبب نارضایتی شده است.

 

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.