در خبرها نیامده بود


در خبرها نیامده بود که:
پس از بازدید معاون وزیر آموزش و پرورش از نمایشگاه خانه ی ریاضیات نیشابور؛ وی اعضای خانه ی ریاضیات را برای استفاده از تجارب آنان در سطح کشور به تهران دعوت نموده است. گفتنی است خانه ی ریاضیات نیشابور در سال۱۳۷۹هم زمان با برگزاری کنگره ی جهانی خیام و با هدف عمومی کردن ریاضیات و ایجاد نگرش جدید در آموزش این علم تاسیس شد.

در خبرها نیامده بود که: در حالی که کاندیداهای محافظه کار و نزدیک به جناح راست از مدت ها پیش تبلیغات زودرس انتخاباتی را آغاز نموده اند و در این جهت تقریبا هیچ گونه محدودیت و دغدغه ای ندارند!به نظر می رسد اصلاح طلبان برای ورود به این عرصه دغدغه های جدی دارند. گفته می شود مهمترین دغدغه ی این گروه   رعایت قانون است. البته نگرانی از رد صلاحیت احتمالی کاندیدا و یا کاندیداهای اصلی نیز تاثیر مهمی در عدم ورود ایشان به فعالیت های زودرس انتخاباتی داشته است.

در خبرها نیامده بود که: استراتژی اصلاح طلبان نیشابور در انتخابات آتی مجلس ثبت نام حد اکثری است. گفته می شود در جریان سفر چند روزه ی «حسین انصاری راد»پدر معنوی اصلاح طلبان نیشابور به این شهر؛ وی در دیدار با جمع زیادی از دوستان و هم فکران خود  از آنان خواسته است تا همچون سایر اصلاح طلبان ایران استراتژی«نهضت ثبت نام»را مد نظر قرار دهند و بدون توجه به حاشیه های احتمالی وارد این عرصه شوند. گفته می شود منتقدان حسین انصاری راد از حضور وی در نیشابور و تاثیر او بر روند انتخابات به شدت نگران هستند.

 در خبرها نیامده بود که: در حالی که افزایش نزاع های دسته جمعی تبدیل به مشکلی در شهرستان شده است که نیازمند تدبیر جدی است؛ خبرهای رسیده به خیام نامه حکایت از وقوع درگیری شدید در کشتارگاه صنعتی نیشابور بین برخی سلاخان کشتارگاه و یکی ازقصابان دارد. البته گویا خوشبختانه این درگیری با وساطت سایرین ختم به خیر شده است و تلفاتی نداشته است. اما شایسته است مسئولان با کمک گرفتن از اهل فن به ریشه یابی گسترش این معضل در شهرستان بپردازند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.