در خبرها نیامده بود

در خبرها نیامده بود که: محمدرضا دولت آبادی رییس جبهه ی عقلانیت و اعتدال خراسان رضوی و نماینده ی مجلس ششم در نامه ای به جواد کریمی قدوسی نسبت به سخنان وی در مجلس علیه هاشمی رفسنجانی اعتراض نموده است. دولت آبادی که نقش مهمی در سازماندهی ستادهای حسن روحانی در خراسان رضوی داشت و سخنان قاطع وی در حمایت از هاشمی رفسنجانی، رییس دولت اصلاحات و حسن روحانی زبانزد بسیاری از فعالین سیاسی است در این نامه با انتقاد شدید از سخنان کریمی قدوسی که به گفته ی دولت آبادی بر خلاف روح وحدت و انسجام ملی است؛ این سخنان را ناشی از ترس ایشان و دلواپسان از نقش آفرینی هاشمی در انتخابات پیش رو خبرگان و مجلس دانسته است.

در خبرها نیامده بود که: پارسا از اعضای شورای شهر در اقدامی جالب توجه در جلسه ی هفته ی گذشته ی شورا، نطق پیش از دستور داشت. در این نطق پارسا؛ به شکل بسیار دقیقی به نقد عملکرد شهردار در زمان کوتاه حضورش در شهرداری پرداخته است.

در خبرها نیامده بود که: در ادامه ی تلاش های تبلیغاتی مروی در سال انتخابات؛ گفته می شود جلسه ی کمیسیون تخصصی انرژی مجلس؛ که مروی روانشناس! ریاست آن را بر عهده دارد؛ قرار است در نیروگاه سیکل ترکیبی برگزار شود.هر چند این کمپین تبلیغاتی که هزینه های ایاب و ذهاب و … قابل توجهی خواهد داشت برای جناب روانشناس و رییس کمیسیون انرژی؛ بُرد تبلیغاتی خوبی خواهد داشت و برای لحظاتی ایشان را روی آنتن خواهد برد! اما عایدش برای مردم و کشور چه خواهد بود را باید از خواجه حافظ شیرازی پرسید.

در خبرها نیامده بود که: گفته می شود با تلاش های پشت پرده برخی ها! قرار است مالکیت تیم ابومسلم خراسان به«حاجی بیگلو» از دوستان سبحانی نیا واگذار شود. حاجی بیگلوی ۳۵ ساله!! به گفته ی خودش شرکت«صادرات و واردات»! دارد و برادر رییس دفتر آقای «خاص» در تهران است. برادران حاجی بیگلو به دلیل ارتباط با آقای خاص توانسته اند فرصت های اقتصادی و سیاسی قابل توجهی را برای خود دست و پا کنند.

در خبرها نیامده بود که: شهردار نیشابور در تصمیمی شبه احمدی نژادی، مدیر عامل آتش نشانی را در حالی که در سفر به سر می برد عزل نمود و حاجی بیگلوبا لیسانس تربیت بدنی و از نزدیکان آقای خاص را به عنوان سرپرست منصوب کرد. گفته می شود این تصمیم غیر قانونی و بر خلاف سازو کارهای قانونی بوده و با مخالفت جدی استانداری روبرو شده و اعضای شورای شهر نیز در جلسه ی فوق العاده چهارشنبه ی گذشته ؛ ضمن مخالفت با تصمیم شهردار در عزل مدیر عامل سازمان آتش نشانی و اخراج ۹۰ نفراز کارگران؛ خواستار لغو این تصمیمات شده اند.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.