در خبرها نیامده بود

در خبرها نیامده بود که:

شهردار درود که نسبت نزدیکی با یکی از نمایندگان مجلس دارد نه تنها در شهر درود ساکن نشده که بر خلاف قانون ماهیانه مبلغ ده میلیون ریال حق مسکن از شهرداری دریافت می نماید.

در خبرها نیامده بود که:

یک باب مغازه ی تجاری در خیابان دارایی که از طرف فردی خیر به آموزش و پرورش واگذار شده است در سال های گذشته با اجاره ی ماهیانه ی ناچیزی واگذار شده است.گفته می شود آموزش و پرورش صاحب املاک گوناگونی است که معمولا با اجاره بهای اندکی واگذار شده اند.

در خبرها نیامده بود که:

دعوت از سعید قاسمی که از چهره های معروف مخالف دولت روحانی به شمار می آید سبب بروز برخی اختلاف نظرها در «مجمع انصار الحسین» شده است. گفته می شود برخی از اعضای باسابقه از حضور در جلسه خودداری کردند و یا برخی وقتی متوجه شدند سخنران بر خلاف موضوع اصلی اعلام شده به موضوعات دیگری می پردازد، جلسه را ترک کرده اند.

در خبرها نیامده بود که:

انتخابات هیئت مدیره و بازرسین شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان در روز شنبه نهم خرداد که با استقبال کم نظیر اعضا برگزار شده بود به دلیل بروز برخی ناهماهنگی ها در مرحله ی ارایه ی برگ رای به اعضا و شائبه ی بروز تقلب با تصمیم هیئت رئیسه ی مجمع باطل اعلام شد.گفتنی است این انتخابات در روز دوشنبه همین هفته در مکانی که هنوز اعلام نشده، برگزار خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.