در خبرها نیامده بود

در خبرها نیامده بود که: جریمه ی هفده میلیون ریالی خودرو شهرداری درود از جیب مردم پرداخت شد. بنا به اخبار رسیده خودرو سواری متعلق به شهرداری درود که در اختیار « شخص شهردار» است در سال ۱۳۹۳ به دلایلی چون«عبور از چراغ قرمز!!،استفاده از تلفن همراه حین رانندگی،توقف در محل ممنوع»حدود هفده میلیون ریال جریمه شده است. نکته ی جالب این که بر خلاف قانون این مبلغ هنگفت از حساب شهرداری پرداخت شده است!!

در خبرها نیامده بود که: «هاشمی»فرماندار اقتدارگرای نیشابور در دوره ی احمدی نژاد؛ در حال رایزنی و سنجش شرایط برای کاندیدا شدن از نیشابور در انتخابات آتی مجلس است. حضور در محافل گوناگون از جمله یادواره ی شهدای روستای سلیمانی و مراسم روز ملی خیام (که البته با استقبال سرد مردم همراه بود)از جمله فعالیت های انتخاباتی احتمالی وی محسوب می شود. با توجه به اما و اگرهای انتخابات مجلس گذشته و بگو مگوهای وی به عنوان مسئول برگزاری انتخابات با مظفری و در صورت تعبیر شدن این «خواب» هاشمی،«دوئل» وی با مظفری به عنوان«رییس ستاد انتخابات نیشابور» دیدنی و تاریخی خواهد شد.

در خبرها نیامده بود که: در حالی که هنوز نه ماه دیگر تا انتخابات مجلس باقی مانده است علاوه بر فعالیت های انتخاباتی نمایندگان فعلی؛ کاندیداهای احتمالی دیگری هم با انجام رایزنی های گسترده فعالیت خود را آغاز کرده اند. در همین رابطه از افرادی چون وظیفه دوست، غرویان،مروج الشریعه وسید علی حسینی به عنوان کاندیداهای احتمالی نام می برند.گفته می شود اصلاح طلبان نیشابور در خصوص گزینه های مورد نظر خود هنوز به نتیجه ی خاصی نرسیده اند.

در خبرها نیامده بود که: یکی از نمایندگان مجلس برای حضور در مجلس آتی بودجه ی هنگفتی را برای جذب آرای شهروندان تعریف نموده است. شنیده شده که این بزرگوار برای خرید هر رای شهروندانده هزارتومان «قیمت» تعیین نموده است. گفته می شود بودجه ی تعریف شده ی انتخابات ایشان «حدود یک میلیارد تومان»است.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.