در خبرها نیامده بود

در خبرها نیامده بود که:

طرح بازگشایی ادامه ی بلوار بعثت و سروستان در مسیر گنبد سبز و فرح بخش شرقی در حالی در شورا مطرح شده که شائبه های گوناگونی در خصوص ترجیح منافع فردی و خرید و مالکیت زمین توسط برخی از اعضای شورای شهر در مسیرهای مورد اشاره وجود دارد. این در حالی است که مرکز شهر از ترافیک شدید رنج می برد و به نظر می رسد مسیرهایی چون بلوار ملا صدرا که از قضا بخش زیادی از آن بازگشایی شده است؛ باید از اولویت برخوردار باشد.

در خبرها نیامده بود که:

یکی از مقامات سیاسی نیشابوری خراسان جنوبی، به علت ارتکاب تخلف فاحش ! از مقام خود در دولت روحانی بر کنار شده است. گفتنی است ایشان با حمایت مستقیم یک نماینده ی نیشابور در مجلس، در دولت قبل به حوزه ی وزارت کشور وارد شد و در دولت روحانی نیز با حمایت ایشان جایگاه مهمی را بدست آورده بود.

در خبرها نیامده بود که:

برخی از اعضای شورا برای انجام تغییرات مطلوب خود در شهرداری از جمله در سازمان اتوبوس رانی، تلاش هایی را در شورا از طریق جمع آوری امضا آغاز نموده اند تا این تغییرات با هزینه ی کمتری برای سرپرست شهرداری همراه باشد.

در خبرها نیامده بود که:

کشتی سنتی شهر بار امسال هم چون سال های گذشته عرصه ی حضور میهمانان خوانده و ناخوانده ی گوناگونی شده بود.نزدیک شدن به انتخابات این حضور را رنگی دیگر بخشیده بود کاش هر سال انتخابات بود.

در خبرها نیامده بود که:

گویا شهرداری نیشابور تصمیم به آسفالت ترمینال جدید مسافربری واقع در فیض آباد گرفته است. گفته می شود هزینه ی این اقدام بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان است که باید از جیب مردم و توسط شهرداری پرداخت شود. گفتنی است طرح انتقال ترمینال بنیاد شهید با اما اگرها و مخالفت های فراوانی روبروست و از بهمن ماه تاکنون به تعویق افتاده است .

در خبرها نیامده بود که:

جلسه ی اتحادیه ی املاک ، چهارشنبه شب به صرف شام در هیئت شاهزاده قاسم با حضور «سبحانی نیا» برگزار شد. گفته می شود رییس فعلی این اتحادیه تلاش می کند از این جلسات جهت فضا سازی برای تثبیت خود و حل برخی مشکلات مربوط استفاده نماید.

در خبرها نیامده بود که:

افزایش بیش از ۳۰۰ درصدی اجاره بهای دکه های سطح شهر از طرف شهرداری، نارضایتی گسترده ای را در پی داشته است. دکه داران این افزایش را عادلانه نمی دانند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.