در خبرها نیامده بود

در خبرها نیامده بود که:

هر چند تا انتخابات مجلس دهم در اسفند ۹۴، مدت زیادی باقی مانده است اما فعالیت های زودرس انتخاباتی به صورت غیر رسمی و به اشکال گوناگون آغاز شده است. کاندیداهای احتمالی تلاش می کنند با رایزنی و یارگیری در شهر و روستا، شانس خود را افزایش دهند.

در خبرها نیامده بود که:

پس از توقف انتشار ماهنامه ی غیر قانونی «ندای خدمتگزار» متعلق به سبحانی نیا در سال ۸۸، این نماینده ی مجلس بالاخره به اقدام غیرقانونی خود در حوزه ی اطلاع رسانی پایان داد و نشریه ی «ندای نیشابور» را پس از اخذ مجوزهای قانونی روی دکه فرستاد. خیام نامه ضمن تبریک به این نماینده ی قانونگذار، برای این نشریه و هفته نامه «فضل نامه» آرزوی موفقیت دارد.

در خبرها نیامده بود که:

علی مروی نماینده ی نیشابور با اخذ مجوزهای قانونی موسسه ی فرهنگی« فرهنگ شهر» در صدد انتشار هفته نامه ای به همین نام است.

در خبرها نیامده بود که:

بانیان دعوت از روحانی تندرو« حمید روحانی» در صدد دعوت از یک فرد افراطی دیگر «حسن عباسی» برای سخنرانی در نیشابور هستند.حسن عباسی از چهره های افراطی محافظه کار و رییس مرکز خودخوانده ی «مطالعات دکترینال بدون مرز!» است.

در خبرها نیامده بود که:

برخی از گروه های قومی که از شهرها و استان های دیگر در سالیان اخیر به نیشابور مهاجرت و ساکن شده اند با تشکیل انجمن های مخفی،تلاش می کنند اثر گذاری بیشتری بر اوضاع سیاسی و اجتماعی داشته باشند.گفتنی است مهمترین شرط ورود به این انجمن ها « ولادت از پدر و مادر متعلق به قومیت های مذکور» است.

در خبرها نیامده بود که:

علی رغم همکاری نکردن اداره ی تربیت بدنی نیشابور در برگزاری مسابقات جام کشتی شهدای هنرستان های فنی نیشابور؛ رییس این اداره تلاش وافری برای لحاظ کردن این مسابقات در کارنامه ی خود به عمل آورده است.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.