در خبرها نیامده بود که:

در خبرها نیامده بود که:

در حالیکه ۱۶ماه تا برگزاری انتخابات مجلس باقی مانده است فعالیت های زود هنگام تبلیغاتی بویژه از جانب نمایندگان فعلی و برخی از اعضای شورا آغاز شده است ، استفاده از مساجد و اوقات نماز مومنین از ویژگی های اصلی این فعالیت هاست. گفته می شود برخی از شوراییان قصد کاندیداتوری از شهر های دیگر از جمله سبزوار و شیروان را دارند!

در خبرهانیامده بود که:

بدنبال ارسال پیامک های گسترده برای حضور در جلسه ی هواداران سبحانی نیا در روز جمعه ۲۵/۷/۹۳در مسجدی واقع در فردوسی شمالی ۶ ،حدود صد نفر در این جلسه حاضر شدند! در این جلسه یکی از سخنرانان بدون اشاره به نام یک نشریه منتقد، گفت: این هفته نامه دارد تیشه به ریشه ی ما می زند، ما باید مراقب باشیم!

در خبرها نیامده بود که:

در حالی که مراسم تودیع و معارفه ی فرماندار و سرپرست فرمانداری نیشابور در سالن شهید عابد واقع در جنب ساختمان فرمانداری در حال برگزاری بود برخورد تند رییس حراست فرمانداری با چند ارباب رجوع در داخل ساختمان فرمانداری سبب اعتراض آنان شد. این شهروندان که به صورت عادی و برای انجام کارهای خود به فرمانداری مراجعه کرده بودند نسبت به این رفتار رییس حراست معترض شدند و رییس حراست بر خلاف معمول با توسل به مامورین مستقر در فرمانداری خواستار خروج شهروندان شد. در باره ی انگیزه ی این مدیر در ایجاد تنش در زمان برگزاری مراسم فوق سخن بسیار است!

در خبرها نیامده بود که:

برای برگزاری المپیاد ورزشی محلات نیشابور که تاکنون دویست میلیون تومان از جیب نیشابوریان رسما هزینه داشته است، تاکنون بیش از ۳۰میلیون تومان فاکتور «خرید غذا» ارایه شده است! و احتمال افزایش این مبلغ هم وجود دارد.آدم با شنیدن این خبرها یک جوری یاد مسابقه ی بخور بخور تلویزیون می افتد.

در خبرها نیامده بود که:

متولیان برگزاری المپیاد ورزشی محلات به بهانه ی تاسیس باشگاه ورزشی شهرداری، طرحی را در شورا مطرح نموده اند که گویا بر اساس آن ۴۰۰میلیون تومان باید در قالب بودجه در اختیار این باشگاه قرار گیرد. بر طبق این اساس نامه پیشنهادی مدیرعامل این باشگاه یکی از اعضای شورا! خواهد بود. وی از اعضای موثر در برگزاری المپیاد هم بوده است.

در خبرها نیامده بودکه:

برادر یکی از اعضای شورا! طرحی برای ایجاد یک هیئت مذهبی! ارایه نموده که اگر تصویب شود مبلغ ۳۰میلیون تومان از پول مردم در شهرداری در شروع کار باید در اختیار آقای «برادر» قرار گیرد. این فرد از کسانی بوده است که به دلیل قرابت با یک عضو شورا در برگزاری المپیاد نقش موثری داشته است!

در خبرها نیامده بود که:

پس از تغییر هیات رییسه شورا رفت و آمدهای یک آقازاده ی شهیر به شورا ی شهر و دیدار و جلسه ی وی با برخی از اعضا افزایش یافته است.

در خبرها نیامده بود که:

در حالی که نصب پنج عدد کیوسک انتظامی در مناطق مختلف شهر ۱۷میلیون تومان برای شهرداری هزینه داشته است، اعضای شورا با این اقدام مخالف بوده و در جلسه ی سه شنبه گذشته رای به جمع آوری آن داده اند.

در خبرها نیامده بود که:

در راستای صرفه جویی در آموزش و پرورش ظاهرا کیفیت فدای کمیت شده است! از جمله ده ها نفر از فرهنگیانی که تخصص تدریس در مقطع متوسطه دارند به ابتدایی منتقل شده اند! گفتنی است تدریس در این دو مقطع هیچ تناسب و سنخیتی با یکدیگر ندارد و این اقدام می تواند پیامدهای غیر قابل جبرانی به ویژه برای دانش آموزان داشته باشد.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.