در خبرها نیامده بود که:

cddsf-593x330در خبرها نیامده بود که:

با دستور کتبی جناب شهردار هزینه ی ۵۰۰ میلیون ریالی آسفالت دو مدرسه ی غیر انتفاعی متعلق به یکی از نهادها؛ تا کنون اخذ نشده است. با توجه به بحران مالی شهرداری و تاخیرهای جدی در پرداخت حقوق کارگران که صدای اعتراض آنها را درآورده؛ معلوم نیست این حاتم بخشی های جناب شهردار تا کی باید ادامه داشته باشد. قبلا نیز ایشان هزینه ی ۵۸۰ میلیون تومانی آسفالت شکنی یکی از نهادها را بخشیده بود که فعلا آن مورد هم ظاهرا بلا تکلیف است.

در خبرها نیامده بود که:

 فعالیت های تبلیغاتی کاندیداهای احتمالی مجلس شورای اسلامی در هفته های اخیر به شکل های مختلف در نیشابور تشدید شده است. گفته می شود برخی از هم اکنون با اجاره ی مکان و ستادهای انتخاباتی خود با صرف هزینه های هنگفت در صدد کسب رای و اعتماد شهروندان هستند. حضور در فضای مجازی از طریق ایجاد گروه های مختلف با پوشش های متفاوت با هدف بِرَندسازی؛ دادن وعده و وعید؛ توزیع برخی اقلام مورد نیاز؛ برپایی مجالس سور و سا ت و حضور برنامه ریزی شده در مجالس و محافل عزاداری از جمله روش هایی است که برای بدست آوردن رای شهروندان به کار بسته می شود. به نظر می رسد برخی کاندیداها مثل گذشته در صدد اجرایی کردن تئوری «رای مردم را می توان خرید البته با قیمت های متفاوت» هستند غافل از این که گسترش رسانه ها در سالیان اخیر و افزایش آگاهی های عموم؛ رسیدن به این هدف را سخت نموده است.

در خبرها نیامده بود که:

در حالی که مدارس غیر انتفاعی فقط مجاز به  استفاده از نیروهای رسمی آموزش و پرورش به عنوان مدیر هستند یک مجتمع آموزشی غیر انتفاعی با جذب چند نیروی رسمی تحت همین عنوان ؛ از آن ها بر خلاف قانون و باهدف سود جویی به عنوان نیروی آموزشی استفاده نموده است. گفته می شود این روش خلاف در سال های گذشته هم دراین مجتمع آموزشی اعمال می شده است.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.