در خبرها نیامده بود که:

علی رغم ادعای آقای شهردار مبنی بر محقق شدن ۶۰ درصدی بودجه ی عمرانی شهرداری؛ بودجه ی محقق شده در این بخش   ۲۸ درصد بوده است. لازم به یاد آوری است کل بودجه ی محقق شده شهرداری تا پایان شهریورماه؛ ۲۴ درصداست.

در خبرها نیامده بود که:

گویا شهردار قصد دارد بسیاری از امور شهرسازی شهرداری نیشابور را «برون سپاری»کند. در همین رابطه تلاش هایی برای عقد قرارداد با شرکتی غیر بومی در حال انجام است. احتمالا پیشنهاد آقای شهردار به شورا برای انحلال سازمان عمران بی ارتباط با این موضوع نباشد. خبرهای دریافتی حکایت از این دارد که گویا ارتباطاتی بین شرکت طرف مذاکره و آقای شهردار وجود دارد. هر چند ما امیدواریم که چنین نباشد .

در خبرها نیامده بود که:

بدهی شهرداری بابت وام  سررسید شده ی ده میلیاردی؛هنوز پرداخت نشده است. سررسید این وام در تاریخ ۲۶/۶/۹۴ بوده است که با احتساب روزانه ۱۱میلیون جریمه ی دیرکرد؛ تاکنون شهرداری از جیب مردم حدود «چهارصد» میلیون تومان جریمه باید پرداخت کند.

در خبرها نیامده بود که:

برق مرکز مخابراتی قدس روز چهارشنبه برای ساعاتی قطع شد و سبب بروز اختلالاتی در این مرکز شد. خبرهای دریافتی خیام نامه  حکایت از وجود اختلاف بین ادارات برق و مخابرات و قطعی برق این مرکز دارد.

در خبرها نیامده بود که:

فرمانده ی  نیروی انتظامی  نیشابور به عنوان مدیر برگزیده ی ناجا در سال ۱۳۹۳ معرفی شد. در همین خصوص لوح تقدیری از طرف فرمانده ی ناجا صادر که توسط سردار امیری مقدم فرمانده ی انتظامی خراسان رضوی در روز چهارشنبه ۲۹/۷/۹۴ در نیشابور به سرهنگ حسینی اهدا و از زحمات وی تقدیر شد.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.