در خبرها نیامده بود که:

در خبرها نیامده بود که:

در مراسم بزرگداشت مولانا که چندی پیش به همت خانه ی تاریخ و ادبیات نیشابور در محل سالن تربیت برگزار شد به دستور مقامات آموزش و پرورش از نواختن نی در حضور حضار جلوگیری شد و نی نواز ناچار شد در پس پرده به اجرای نقش بپردازد و آوازخوان روی پرده!

در خبرها نیامده بود که:

با نزدیک شدن به انتخابات مجلس دهم و دغدغه ی رای آوری برخی کاندیداها، سبب روی آوردن آن ها به استفاده ی ابزاری از هر مراسم معنوی یا برخی موقعیت های اداری شده است. در همین رابطه گفته می شود مروی از چند ماه قبل رایزنی های گسترده ای را برای اخذ تشویقی اداری از مقامات وزارت آموزش و پرورش برای برخی فرهنگیان و به ویژه افراد نزدیک به خود؛ انجام داده است. از جمله هم زمان با سفر وزیر آموزش و پرورش به نیشابور تعداد ۲۰۰ مورد! تشویقی با امضای وزیر و کفاش معاون وی برای فرهنگیان شهرستان فیروزه و بخش میان جلگه صادر شده است. البته گویا صدور تشویقی برای فرهنگیان شهرستان نیشابور وسایر مناطق در دست اقدام است. البته از آن جا که صدور این تشویقی ها عمدتا فارغ از تعاریف خاص اداری و صلاحیت های حرفه ای بوده است سبب بروز برخی اعتراضات و نارضایتی ها شده است و عده ای از این اقدام آقای نماینده عصبانی شده اند.

در خبرها نیامده بود که:

با نزدیک شدن به پایان سال ۱۳۹۴ و زمان برگزاری انتخابات مجلس دهم؛ فعالیت های انتخاباتی کاندیداهای شدت بیشتری یافته است و تقریبا ستادهای غیر رسمی شکل گرفته است. البته در این میان گاهی مردم هم به فیض می رسند از جمله یکی از کاندیداها در هفته ی گذشته برای جلب آرای مردم مبادرت به برپایی ضیافت  و سور و سات نموده است و مردم دو روستا را به این ضیافت دعوت نموده است و برای آنان سخن بسیار رانده است. به نظر می رسد به گمان برخی رای مردم قابل خریدن است.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.