در خبرها نیامده بود که

در خبرها نیامده بود که: حضور وزیر آموزش و پرورش در نیشابور علاوه بر حاشیه های پیدا؛ حاشیه های پنهانی نیز داشت. از جمله این که گفته می شود تعدادی از فرهنگیان که نسبت به ادامه ی حضور برخی افراد در سمت های مختلف مدیریتی و اداری که با سیاست های دولت اعتدال هماهنگ نیستند؛ قصد داشتند اعتراض خود را حضوری به وزیر منتقل کنند. گویا با پا درمیانی یکی از معاونین مدیر کل ؛این افراد از اقدام خود منصرف شدند. احتمالا وعده هایی برای انجام این تغییرات به معترضین داده شده است که البته عملی شدن آن بعید به نظر می رسد.

در خبرها نیامده بود که: علی رغم  مصوبه ی شورا و مواضع اولیه ی شهردار مبنی بر تورم نیرو در بخش های مختلف شهرداری و لزوم تعدیل نیرو و معرفی برخی افراد به کارگزینی به بهانه های مختلف ؛ وی در طی هفته های گذشته با چند نفر نیروی جدید، قرارداد کاری امضا نموده است. گفته می شود این افراد عمدتا وابسته به برخی افراد صاحب قدرت و حامی شهردار هستند.

این در حالی است که رییس شورای شهر برای جلوگیری از این تبعیض ها؛ در نامه ای به شهردار خواستار لغو قرارداد کاری شهرداری با همه ی کسانی شده است که پس از۱۲/۶/۱۳۹۲(آغاز به کار شورای چهارم) دعوت به کار شده اند. این اقدام شاید پایانی بر این رفتارهای غلط و تبعیض آمیز باشد.

 در خبرها نیامده بود که: به دستور شهردار و برخی مقامات شهرداری،از توزیع خیام نامه ی شماره ی ۲۵۲ دردوایر شهرداری نیشابور جلوگیری شد.گفته می شود افشاگری خیام نامه در خصوص برخی رفتارها و تصمیمات نادرست آقای شهردار، دلیل اصلی این تصمیم بوده است.البته این اقدام در نهایت به نفع خیام نامه شده است تا آن جا که سبب کنجکاوی بیشترافراد و حتی بروز برخی شایعات در خصوص جمع آوری خیام نامه از پیشخوان دکه ها و در نتیجه فروش و کم یاب شدن آن شده است. خیام نامه از این دستور آقای شهردار سپاسگزار است.

 در خبرها نیامده بود که: جلسه ی علنی روز یک شنبه ۱۱/۷/۱۳۹۴ با غیبت بیش از ۹۰ نفر از خادمان ملت در مجلس آغاز شد. البته با توجه به نزدیک شدن  انتخابات مجلس و تلاش شیفتگان خدمت برای دیده شدن در بین مردم! برای پر کردن خلاء کم کاری ها! باید حتی منتظر تعطیلی برخی جلسات مجلس هم باشیم.هر چند حضورسبحانی نیا و مروی در تشییع جنازه ی جان باختگان در روز دوشنبه ۱۲/۷/۹۴ به دلیل تعطیلی مجلس و برای ابراز هم دردی با داغدیدگان ضروری بود؛ اما عدم حضور مروی در جلسه ی علنی مجلس در روز چهارشنبه۱۵/۷/۹۴ به بهانه ی حضور در مراسم تشییع جنازه جان باختگان منطقی نبوده و به نظر می رسد در حکم بی توجهی به انجام وظایف نمایندگی و استفاده ی ابزاری از این مراسم  است.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.