در خبرها نیامده بود که

در خبرها نیامده بود که:

گویا تاکید جدی وزارت کشور مبنی بر رصد نمودن تبلیغات پیش از موعد انتخاباتی و برخورد با آن در موعد مقرر؛ سبب فروکش نمودن فعالیت های آشکار برخی کاندیداهای پیدا و پنهان در نیشابور شده است. در همین رابطه یکی از کاندیداهای مطرح که برای هر رای شهروندان مبلغ یکصد هزارریال تعریف نموده و از اواخر سال ۱۳۹۳ فعالیت های چشمگیری را آغاز نموده بود؛ ناچار به کاهش جدی فعالیت های آشکار خود شده است. البته وی برنامه های تعریف شده خود را در قالب یک موسسه ی تبلیغاتی کماکان به صورت غیر مستقیم ادامه می دهد.

در خبرها نیامده بود که:

گویا پس از گذشت دو سال از استقرار دولت تدبیر و امید؛ وعده ی روحانی برای کنار گذاشتن مدیران اتوبوسی در شرف تحقق است. اما نکته ی حایز اهمیت این است که بر خلاف گذشته؛ سبحانی نیا در این تغییرات مدیریتی بازنده ی میدان بوده است و نکته ی جالب تر این که؛ مروی علی رغم داشتن مسئولیت های متعدد در دولت پاکدست!!آقا محمود و ارتباط نزدیک با کارگزاران وی؛ تلاش نموده تا برخی نزدیکان و هم فکران خود را در برخی مسئولیت های اجرایی نیشابور وفیروزه جایگزین نماید.

در خبرها نیامده بود که:

برخی کاندیداهای قطعی مجلس تلاش می کنند در پوشش های مختلف؛ میتینگ های انتخاباتی خود را با حضور مسئولان اجرایی نیشابور وفیروزه برگزار کنند. با توجه به این که در پایان سال ۱۳۹۴ انتخابات مجلس برگزار خواهد شد . شایسته است مسئولان اجرایی در مراسم این چنینی حاضر نشوند تا شائبه ی حمایت آنان از کاندیدای خاص ایجاد نشود.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.