در خبرها نیامده بود که

در خبرها نیامده بود که:

بتوئی در نخستین روز کاری خود از انتشار چندین گزارش مربوط به عملکرد شهرداری ممانعت کرده است با این استدلال که این گزارش ها نشان دهنده دوران مدیریتی زرندی می باشد و به سود وی تمام می شود. جالب آن که حتی موضوع مهمی چون افتتاح مرکز کنترل ترافیک شهرداری با حضور وزیر کشور هم به رغم اهمیت بسیار زیاد موضوع و نیز موضوع عملکرد نوروزی و عملکرد سازمان های شهرداری نیز در بین این گزارش ها قرار داشتند. این در حالی است که بتوئی در طول مدیریت شهرداری خود معاونت خدمات شهری را عهده دار بوده و در بخشی از این عملکرد سهیم است، اما ظاهرا حاضر به انتشار اسم و عکس زرندی نیست.

در خبرها نیامده بود که:

پس از کنار گذشتن زرندی از شهرداری نیشابور، علی رغم ادعای برخی اعضای شورا، مبنی بر انتخاب شهرداری در سطح«ملی»ظاهرا اکثریت اعضای شورا در پی انتخاب افرادی چون «سید جلال هاشمی فرماندار قبلی نیشابور»، «بتویی» و «حسینی قاضی» به عنوان شهردار!نیشابور هستند.

در خبرها نیامده بود که:

تلاش هایی که از «دوره ی فترت»مدیریت در نیشابور برای انتقال اشیای «باستانی»و «تاریخی» به موزه ی مشهد آغاز شده است کماکان ادامه دارد. امیدواریم مدیریت جدید شهرستان نسبت به این موضوع حساسیت لازم را داشته باشد.

در خبرها نیامده بود که:

مراسم معارفه ی سرپرست شهرداری که در ساعت ۳۰/۷ صبح روز چهارشنبه نوزده فروردین در دفتر شهردار!! برگزار شد؛با حضور برادر بتویی به عنوان عضو شورا و برادر هوشمند بدون شان نزول!!بیشتر به یک میتینگ خانوادگی تبدیل شده بود. گفتنی است در این مراسم تنها جدی، هوشمند، شریعتمدار و سکاکی حضور داشتند.

در خبرها نیامده بود که:

در ایام تعطیلات نوروزی مالکان باغی در خیابان شهید منتظری با استفاده از ماشین آلات سنگین نسبت به قطع درختان با هدف تغییر کاربری اقدام نمودند.بی توجهی مسئولان در خصوص رفتارهای این چنینی قابل قبول نیست.

در خبرها نیامده بود که:

موسسه ی فرهنگی «فرهنگ شهر فیروزه ای» که به نام برادر یکی از نمایندگان نیشابور به ثبت رسیده است با صرف هزینه های هنگفت؛ از جمله دعوت و پذیرایی از گروه های مختلف، نصب ساعت در سطح شهر و چاپ بنرهای رنگارنگ، تبلیغات زودرس انتخاباتی را شروع نموده است. این در حالی است که تبلیغات زودرس انتخاباتی از جمله جرایم تصریح شده انتخاباتی است.

در خبرها نیامده بود که:

ظاهرا قبل از قطعی شدن برکناری زرندی، اکثر قریب به اتفاق اعضای شورا، نسبت به انتخاب«طوسی»به عنوان سرپرست به توافق رسیده بودند.اما «اکثریت» پس از گرفتن رای «اقلیت» برای کنار گذاشتن زرندی، خُلف وعده نموده و بتویی را به عنوان سرپرست معرفی می نماید.

در خبرها نیامده بود که:

بتوئی سرپرست جدید شهرداری در نخستین دقایق روز کاری پس از استیضاح زرندی طی مراسم معارفه ای با حضور برخی اعضای شورا و بدون حضور و قدردانی از زحمات شهردار پیشین آغاز به کار کرد و در اتاق شهردار مستقر شد. این در حالی است که مشخص نیست باز چندین ماه دیگر شهر بدون شهردار خواهد ماند و انتخاب و انجام مراحل اداری تا صدور ابلاغ برای شهردار بعدی تا چه زمانی به طول می انجامد. برخی معتقدند این نحوه معارفه بتوئی نشانه ایی برای انتخاب نهایی وی به عنوان شهردار می تواند باشد.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.