در خبرها نیامده بود که:

مروی و سوقندی به عنوان کاندیداهای  «حامیان ولایت» که نزدیک به جبهه ی پایداری است؛ در نیشابور انتخاب شدند. سوقندی در انتخابات مجلس نهم نیز به عنوان کاندیدای «حامی» دولت احمدی نژاد و نزدیک به جبهه ی پایداری مطرح شده بود.نزدیکی مروی به کاندیدای جبهه ی پایداری در حالی است که وی در دو سال اخیر، به مناسبت های مختلف  سعی در معرفی خود به عنوان کاندیدای «اعتدالی حامی دولت» داشته است. گفته می شود مروی به هنگام ثبت نام در کمال تعجب، گرایش سیاسی خود را«اصولگرای اصلاح طلب» عنوان نموده است. البته مروی که در انتخابات مجلس چهارم از به کمک فرهنگیانی بالا رفت که عمدتا منتقد وضع موجود بودند اما پس از ورود به مجلس؛ در دامن سنت گرایان جای گرفت. حمایت مروی از ناطق نوری در مجلس پنجم؛ عامل اصلی حذف او در مجلس ششم از طرف مردم شد. مشخص نیست که این چرخش های متناسب با فضای سیاسی ، این بار برای حضور در مجلس چه دستاوردی داشته باشد.

     در خبرها نیامده بود که:

اطلاع رسانی های خیام نامه و تلاش برخی از اعضای شورا سبب حساسیت نهادهای نظارتی و درخواست موکد آن ها از شهردار برای پایان دادن به برخی رفتارهای خلاف قانون وی از جمله  پایان دادن به خدمت برخی افراد تازه به خدمت گرفته شده در شهرداری شد. در همین رابطه شهردار ناچار شده کمتراز یک هفته پس از انتصاب زمانی به عنوان سرپرست سازمان عمران؛ وی را از این سمت برکنار نماید. همچنین فقیه که چند ماه است بر خلاف مقررات سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی است ظاهرا از کار برکنار و در همان مجموعه به عنوان کارشناس، مشغول به کار شده است. البته برخی گزارش ها حکایت از این دارد که هنوز نامه نگاری های سازمان فرهنگی ورزشی با امضای فقیه صورت می گیرد.

     در خبرها نیامده بود که:

دکه ی روزنامه فروشی ابتدای منوچهری جنوبی که در آغاز روی کار آمدن جناب شهردار، به دستور ایشان برچیده شده بود؛ پس از پی گیری مستاجر با حکم قضایی؛ دوباره نصب و فعالیت خود را آغاز نمود. با نصب این دکه، المان نصب شده که هزینه ی قابل توجهی هم روی دست شهرداری گذاشته است؛ پشت دکه قرار گرفته و عملا از حیّز انتفاع خارج شده است.

   logo-base  در خبرها نیامده بود که:

شهردار نیشابور بابت ۹ ماه حضور در شورای  هر سازمان وابسته به شهرداری؛مبلغ سه میلیون و یکصدو پنجاه هزار تومان «پاداش» دریافت نموده است. این در حالی است که وی چهار ماه اول سال ۱۳۹۴ را شهردار نیشابور نبوده است. گفتنی است شهرداری نیشابور«هشت سازمان» وابسته دارد و به این ترتیب در صورتی که پاداش دریافتی شهردار بابت عضویت وی در شورای همه این سازمان ها پرداخت شده باشد، حسینی در سال بیش از ۳۲ میلیون تومان فقط حق پاداش از سازمان ها دریافتی دارد. بر اساس مصوبه ی شورا شهردار فقط حق دارد از یک سازمان پاداش دریافت نماید. این دریافت ها جدا از حقوق و اضافه کاری است که شهردار دریافت می نماید.

     در خبرها نیامده بود که:

شورای مشورتی اصلاح طلبان نیشابور برای معرفی کاندیدای خود در شهرستان های نیشابور و فیروزه به نتیجه رسید. رضا مهرداد سخنگوی مجمع مشورتی اصلاح طلبان و نیز حامیان دولت در نیشابور در این رابطه گفت: در پی رد صلاحیت گسترده ی چهره های اصلاح طلب و حامی دولت در نیشابور؛ مجمع مشورتی اصلاح طلبان پس از رایزنی های فراوان یکی از چهره های مطرح نیشابوری و دانشگاهی، اقتصادی و فعال در عرصه ی سیاسی کشور را که مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفته است؛ به عنوان گزینه ی خود برگزید. وی در خصوص گزینه ی دوم نیز خبر از رایزنی های گسترده با  اعتدالیون وحامیان دولت داد که نتیجه ی آن در روزهای آتی اعلام خواهد شد

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.