در خبرها نیامده بود که:

در خبرها نیامده بود که:رفتارهای غیر قانونی برخی کاندیداها در توزیع پول،پهن کردن سفره و…؛ و از طرف دیگر رسانه ای شدن آن؛ سبب حساسیت نهادهای سیاسی و نظارتی شده و بر اساس شنیده ها گزارش های متعددی از وقوع این تخلفات به استان ارایه شده است که می تواند در تایید یا رد کاندیداهای متخلف موثر باشد.

 در خبرها نیامده بود که:با نزدیک شدن به موعد برگزاری انتخابات، فعالیت های تبلیغاتی و چهره به چهره ی کاندیداها رشد فزاینده ای یافته و برخی کاندیداها برای عقب نماندن از قافله، علاوه بر بر پا کردن اسباب سور و سات؛ با مراجعه به برخی افراد با نفوذ در حاشیه ی شهر و روستاها؛ وعده ی  پرداخت پول در قبال «رای»! داده اند. به نظر می رسد انتخابات اسفند همان گونه که وزیر کشور چند ماه پیش هشدار داده بود در حال تبدیل شدن به میدانی برای خرج کردن «پول»هایی با منشا نا مشخص! با هدف «خرید رای» است که علاوه بر غیر اخلاقی بودن؛ بر خلاف قانون نیز هست.

 1در خبرها نیامده بود که:حسین انصاری راد در نامه ای محترمانه خطاب به مقام معظم رهبری، ضمن اشاره به حوادث و وقایع سالیان اخیر؛ پیشنهاد حل و فصل برخی اختلافات و سوء تفاهمات بوجود آمده در فضای سیاسی کشور را داده است.

 

 

در خبرها نیامده بود که:در هفته ی گذشته یکی از خبرگزاری ها که از بودجه ی عمومی ارتزاق می کند؛ مبادرت به «نظرسازی» به نفع کاندیداهای محافظه کار در شهرستان فیروزه نمود. گفته می شود برخی افراد از طرف این خبرگزاری با مراجعه به شهروندان و ارایه ی لیستی از کاندیداهای عمدتا محافظه کار و راست؛ خواهان اعلام نظر شهروندان شده اند. واکنش منفیبسیاری از شهروندان به این شیوه ی نظر سنجی، جالب توجه بوده است.

در خبرها نیامده بود که:شهردار نیشابور با ارسال نامه به برخی اعضای شورا؛ ضمن اشاره به  مشکلات، فرصت ها و تهدیدهای پیش روی نیشابور خواهان حمایت بیشتر شورا از شهردار شده است. گفته می شود شهردار در این نامه به بعضی اشتباهات خود نیز اشاره نموده است.

 در خبرها نیامده بود که:حدود شصت تن از کارگران شرکت خیام فولاد به سبب عدم دریافت حقوق و اخراج به دلیل تعدیل نیرو مقابل اداره ی کار نیشابور تجمع کردند و خواستار رسیدگی به وضعیت اشتغال و دریافت مطالبات شان شدند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.