در خبرها نیامده بود که:

در خبرها نیامده بود که:

پس از برکناری حسینی از سمت مدیر عاملی سازمان آتش نشانی نیشابور و انتصاب حاجی بیگلو برادر عضو دفتر سبحانی نیا، به عنوان سرپرست؛ حسینی به فرمانداری منتقل و به عنوان رییس ستاد بحران شهرستان منصوب شده است. گفتنی است شهردار نیشابور در بدو انتصاب به این سمت در اقدامی شائبه بر انگیز «حسینی» را از سمت مدیریت آتش نشانی برکنار نموده بود.

 در خبرها نیامده بود که:

با پی گیری های همت آبادی رییس شورا؛ شهردار نیشابور «زمانی» معاون خدمات شهری را برکنار کرد. گفتنی است زمانی از جمله افرادی بود که از خارج از شهرداری به خدمت گرفته شده بود و انتصاب وی به این سمت، به علت آن که بر خلاف مقررات بود، اعتراضات زیادی را در پی داشت.

در خبرها نیامده بود که:

خبر توزیع پول توسط علی م. که نامزد انتخابات مجلس است، در بین برخی افراد که در شماره ی قبل خیام نامه به آن پرداخته شد؛ واکنش های زیادی را در بین مردم در پی داشته است. گفته می شود پخش خبر توزیع پول در شبکه های مجازی سبب تاسف بسیاری از کاربران شده است.

در خبرها نیامده بود که:

با پی گیری های برخی مسئولان شهرداری و شورا؛ یکی از شرکت های پیمان کار شهرداری به دلیل داشتن روابط خارج از اصول  و ضوابط اداری با برخی کارکنان و نیز نارضایتی گسترده ی کارگران؛ از شرکت در مناقصه حذف شده است. این اقدام از جمله خبرهای خوبی بود که از حوزه ی شهرداری بدست ما رسید. فریاد تظلم خواهی کارگران در ماه های اخیر دل هر انسانی را به درد می آورد.

  در خبرها نیامده بود که:

پس از برکناری معاون خدمات شهری  شهرداری؛ برخی از اعضای شورای شهر تلاش زیادی را برای جایگزین شدن بتویی به جای او بهانجام رساندند. اما شهردار حکم سرپرستی «سیرجانی» را صادر نموده است. گفته می شود حامیان بتویی شهردار را تهدید به استیضاح نموده اند.

  در خبرها نیامده بود که:

علی رغم عملکرد موفق سازمان عمران شهرداری؛ گویا شهردار تلاش هایی را برای برکناری مدیر عامل آن به کار بسته است. در خصوص چرایی این تصمیم خبرهای ضد و نقیضی به گوش می رسد.

در خبرها نیامده بود که:

آسفالت بلوار بهشت فضل که در آستانه ی برگزاری کنگره ی فضل به دستور شهردار کف تراشی شده بود به دلیل شرایط نامناسب جوی به تاخیر افتاده است. این تاخیر علاوه بر نارضایتی شهروندان؛ سبب تخریب زیر سازی این بلوار و تحمیل هزینه های اضافی شده است.

در خبرها نیامده بود که:

علی رغم واکنش منفی بسیاری از شهروندان به پهن کردن سفره های اطعام توسط کاندیداها، این رفتار غلط و عوام فریبانه همچنان ادامه دارد. برخی کاندیداها برای جذب مخاطب، به خصوص در حاشیه ی شهر و روستاها، با صرف هزینه های سنگین به این روش نادرست ادامه می دهند.

در خبرها نیامده بود که:

مسئول روابط عمومی شهرداری برکنار شد و مسئولیت روابط عمومی به سازمان فرهنگی ورزشی واگذار شد. برخی آگاهان تغییرات بوجود آمده در ماه های اخیر در مدیریت این سازمان  را در راستای انتخابات ارزیابی می کنند.

در خبرها نیامده بود که:

تلاش ها برای معرفی کاندیدای مورد حمایت جبهه ی پایداری در نیشابور ادامه دارد. گفته می شود رایزنی ها برای وحدت اصولگرایان به نتیجه نرسیده است. برخی کاندیداهایی که گمان می رفت مورد حمایت طیف افراطی راست باشند؛ ثبت نام نکرده اند.

در خبرها نیامده بود که:

تلاش ها برای وحدت کاندیداهای طرفدار دولت و اصلاح طلبان در نیشابور تاکنون نتیجه ی مشخصی نداشته است. البته افکار عمومی به شدت منتظر اعلام نظر صریح بزرگان اصلاح طلب و اعتدال گرا  برای ائتلاف و پیروی از الگوی روحانی- عارف هستند. تاکنون در خصوص دلایل تاخیر برای ائتلاف توضیحی ارایه نشده است. به نظر می رسد که طیف اصلاح طلبان و حامیان دولت اعتدال هم در نیشابور، در رسیدن به وحدت، مانند رقیبان اصولگرای خود، دچار ابهامات زیادی هستند.

 

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.